Assassin's Creed Shadows Edycja Specjalna Gra na PS5 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Assassin's Creed Shadows Edycja Specjalna Gra na PS5 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin’s Creed Shadows Edycja Specjalna Gra na PS5
319.90
RTV EURO AGD
Assassin’s Creed Shadows Edycja Specjalna Gra na PS5
319.90
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Data premiery:15.11.2024;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Działa z PlayStation VR:nie;Edycja:Specjalna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry, opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:przygodowa, akcja;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Przeżyj niesamowitą historyczną, pełną akcji przygodę rozgrywającą się w feudalnej Japonii!

Wciel się w zabójczą shinobi i mocnego legendarnego samuraja i odkrywaj piękny otwarty świat w czasach chaosu.;Opis:Przełączaj się płynnie pomiędzy dwójką nieoczekiwanych sojuszników, poznaj ich wspólne przeznaczenie i zapoczątkuj w Japonii nową erę.;Platforma:PlayStation 5;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc;rodzaj wydania:specjalne;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Ubisoft;Tytuł gry (wariantowanie):Assassins Creed Shadows;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Ubisoft;Wyjście video HD:2160p, 1080p;kryteria sprzętowe:konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno)...