Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok PS5, KGP5ACVDAWRAGD promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok PS5, KGP5ACVDAWRAGD oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Gra na PS5
139.00
OleOle!
Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Gra na PS5
139.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Premia za wczesne zamówienie

Zgarnij nagrodę za zakup przedpremierowy**: komplet Zmierzchu. Zawiera on skórkę kruka Posłaniec Dellingra, wierzchowca Ryś Havardra, komplet wyposażenia Zmierzch i normański topór Algurnira.

** Oferta może ulec zmianie. Dostęp do treści wymaga podstawowej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla. Gra jest sprzedawana oddzielnie. Pakiet Zmierzchu może być w dowolnym momencie udostępniony do sprzedaży i/lub rozdawany oddzielnie w formie podarunków, jeśli tak postanowi Ubisoft. Oferta zestaw Zmierzchu wygasa 9 kwietnia.

Wydanie Assassin’s Creed® Valhalla: Dawn of Ragnarök obejmuje:

Kod do pobrania zwiększenia* Świt Ragnarökuwydanie pudełkowe nie gromadzi płyty

Kopertę, zawierającą cztery litografie, które nawiązują do grafiki z zwiększenia Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku

W Assassin’s Creed® Valhalla: Świt Ragnaröku, najszczególniej ambitnym zwiększeniu fabularnym w dziejach linii, Eivor musi pokierować losem Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystaj nowe boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i uratuj swego syna w obliczu zagłady bogów.

Początek wojny. Koniec świata. Oto Świt Ragnaröku.

Najważniejsze komponenty

ZAWŁADNIJ BOSKIMI MOCAMI

Wchłaniaj świeże zdolności od pokonanych wrogów, przybierz postać kruka, by dokonywać widowiskowych egzekucji, zamień swoją skórę w lawę, by lepiej się bronić i korzystaj z wielu innych nowinek.

PODRÓŻ przez NORDYCKIE MITY

Eivor musi wziąć w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego królestwa krasnoludów, Svartalfheimu, błyskotliwego świata, który jednak zmaga się z najazdem wroga.

WALCZ Z NOWYMI WROGAMI Z OGNIA I LODU

Staw czoła Jotunom, lodowym wrogom z Jotunheimu, Muspelom, nowym ognistym przeciwnikom z Muspelheimu oraz Surtrowi, nieprzemijalnemu olbrzymowi, który z całą pewnością jest najpotężniejszym z dotychczasowych wrogów Odyna.

POZNAJ SAGĘ SAMEGO ODYNA

Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj wyrwać swojego syna, Baldura, ze szponów zaciekłego wroga. Twoja podróż zmusi cię do stawienia czoła własnemu przeznaczeniu w obliczu nieuchronnej zagłady niesionej poprzez Ragnarök.

WALCZ NA ZUPEŁNIE NOWEJ ARENIE

Podejmij wyzwanie Walkirii i dowiedź swej biegłości w walce i na arenie bitewnej. Zwiększaj poziom trudności, by zdobywać cenniejsze nagrody, stawiając czoła tak nowym jak i znanym już przeciwnikom w kolekcji śmiałych prób.