Demon's Souls (PS5) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Demon's Souls (PS5) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Demon’s Souls Gra PlayStation 5 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
319.00
MediaMarkt.pl
BLUEPOINT GAMES Demon's Soul Remake Playstation 5
329.00
Neonet.pl
Demon's Souls Remake PS5
329.00
RTV EURO AGD
Demon's Souls Remake PS5
329.00
OleOle!

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Gra

Demon's Souls Remake
  • Gatunek: Akcja, RPG
  • Nośnik: Blu-ray
  • Przedział wiekowy (PEGI): 18+
  • Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)
  • Platforma: PlayStation 5
  • rodzaj: Gra

Demon’s Souls to remake kultowej gry RPG akcji studia FromSoftware, który stanowi protoplastę cyklu Dark Souls. Nowa wersja, przygotowana poprzez Bluepoint Games, oferuje głównie w pełni odświeżoną oprawę graficzną oraz ulepszone sterowanie.

Fabuła Akcja gry toczy się w ponurej krainie fantasy, w królestwie Boletaria, które zostało opanowane przez siły prastarego bóstwa. Poprzez długi czas było ono uwięzione, ale zaślepiony żądzą władzy król Allant doprowadził do jego uwolnienia. Wierne istocie armie demonów pożarły dusze większości ludzi w krainie i jeśli nie zostaną powstrzymane, zrobią to samą z całą resztą świata. Gracz kieruje bohaterem, który zostaje wysłany do Boletarii z misją zabicia upadłego monarchy, a także zneutralizowania mrocznego bóstwa.

Demon’s Souls to RPG akcji. Gra koncentruje się na przemierzaniu świata i walce z wrogami za pomocą systemu, który jest tak samo zręcznościowy, co taktyczny. Mechanikę starć charakteryzuje niezwykle wysoki poziom trudności. Ginie się z łatwością i często, a każdy błąd jest wyjątkowo kosztowny, poprzez co chaotyczne atakowanie wszystkiego co się rusza kończy się szybką śmiercią. Największym wyzwaniem są bitwy z bossami, w którychmieć szansę na zwycięstwo, musimy dobrze nauczyć się schematu zachowań wroga i odkryć jego słabe strony. Rozpoczynając zabawę, wybieramy jedną z dziesięciu klas dysponujących niepowtarzalnymi cechami i charakterystykami początkowymi. Pokonując wrogów, uzyskujemy dusze, które pełnią rolę zarówno waluty, jak i punktów doświadczenia i służą do poprawiania statystyk postaci i zdobywania coraz lepszego sprzętu. Śmierć powoduje utratę wszystkich niewykorzystanych dusz. Postać zostaje ożywiona w osłabionej formie ducha z połową życia w najbliższym punkcie zapisu stanu gry i jeśli dotrze do miejsca swej śmierci, odzyskuje pozostawione dusze. Jednak jeśli po drodze zginie ponownie, to przepadają one na korzystne. Uniknięcie takiego losu nie jest proste, gdyż po każdym naszym zgonie wszyscy wrogowie z wyjątkiem bossów ożywają.

Tryb Gry Gra pozwala na samotna zabawę,oferuje na dodatek nietypowy asynchroniczny multiplayer zintegrowany z kampanią fabularną. Gracze mogą zostawiać sobie nawzajem wiadomości i wskazówki, a także oglądać ostatnie chwile postaci innych użytkowników. Przystępny jest także tryb kooperacyjny, gdzie możemy przywołać na pomoc innych graczy, którzy pojawiają się w formie duchów. Nie zapomniano dodatkowo o wariancie rywalizacji, w ramach którego osiągalne jest przeprowadzanie inwazji na świat innych użytkowników.