Wb games Dziedzictwo hogwartu gra playstation 5 cenega promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wb games Dziedzictwo hogwartu gra playstation 5 cenega oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 208.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Dziedzictwo Hogwartu (Hogwarts Legacy) Gra na PS5
208.98
RTV EURO AGD
Dziedzictwo Hogwartu (Hogwarts Legacy) Gra na PS5
208.98
OleOle!

Parametry

Producent:WB Games
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Data premiery:10.02.2023;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Działa z PlayStation VR:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe typ:dodatki do gry;Gatunek:akcja, przygodowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Przeżyj przygodę w XIX-wiecznym Hogwarcie i wciel się w postać dzierżącą klucz do antycznego sekretu, który może podzielić świat magii.

Doświadcz życia w Hogwarcie, zawiązując sojusze, walcząc z czarnoksiężnikami i przesądzając o losie świata magii.;Opis:To ty decydujesz o swym dziedzictwie. Zapełnij niezapisane karty swojej historii.;Platforma:PlayStation 5;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):12+;Ratingi:Przemoc;wariant wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Avalanche Studios;Tytuł gry (wariantowanie):Dziedzictwo Hogwartu;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (napisy);Wydawca:WB Games;Wyjście video HD:2160p, 1080p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno)...