Gra ps5 marvel's spider-man: miles morales ultimate edition marki Sony interactive entertainment promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Gra ps5 marvel's spider-man: miles morales ultimate edition marki Sony interactive entertainment oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 258.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Marvel's Spider-Man: Miles Morales Gra PS5
258.00
Media Expert
-4%
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Gra PlayStation 5 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
258.00
MediaMarkt.pl
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PS5
269.00
OleOle!
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PS5
269.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Gra

Ghost of Tsushima
  • Gatunek: Akcja
  • Nośnik: Blu-ray
  • Przedział wiekowy (PEGI): 18+
  • Platforma: PlayStation 4
  • rodzaj: Gra
  • Okładka: Polska

Ghost of Tsushima to gra akcji od studia Sucker Punch, przygotowana wytwornie na PlayStation 4.

Akcja gry inicjuje się w 1274 roku. Są to czasy świetności imperium mongolskiego, które spogląda w kierunku feudalnej Japonii. Gracze wcielają się w samuraja, który staje naprzeciwko mongolskiej armii. Bohaterem kieruje chęć zemsty i pomszczenia bliskich, którzy zostali zamordowani przez Mongołów w wyniku masakry jednej z wiosek na wyspie Cuszima, gdzie toczy się akcja gry.

Produkcja oferuje znacznych wymiarów otwarty świat, nad którego kreacją twórcy poświęcili niemało uwagi. Podczas rozgrywki nie napotkamy mapy zasypanej widocznikami, a fabuła nie prowadzi nas od punktu A do punktu B. Zamiast tego twórcy namawiają do eksploracji w inny sposób - poprzez kreację ciekawych lokacji i wydarzeń.

Rozgrywka w szerokiej mierze stawia na skradanie, bowiem jako pojedynczy samuraj nie za każdym razem jesteśmy w stanie rozprawić się z licznymi jednostkami wroga. Twórcy zadbali jednak o rozbudowany system walki, w którym skorzystamy m.in. Z samurajskich katan, włóczni czy łuków. Nasz bohater z czasem doskonali styl walki "Ducha", dający mu unikatowe możliwości.