Returnal (PS5) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Returnal (PS5) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 325.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
SUMO DIGITAL Gra PS5 Returnal
325.71
Neonet.pl
Returnal Gra PlayStation 5 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
329.00
MediaMarkt.pl
Returnal PS5
329.00
OleOle!
Returnal PS5
329.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Po lądowaniu awaryjnym na zmieniającej kształt planecie, Selene, chcąc odnaleźć drogę ucieczki, musi przedzierać się przez świat pradawnej cywilizacji. Odizolowana i osamotniona zawzięcie walczy o przetrwanie.

Jej drogę wieńczą kolejne porażki. A każda śmierć oznacza przymus rozpoczęcia wyprawy od nowa. W toku bezwzględnej rozgrywki typu rougelike odkryjesz, że każda przemiana, jaką przechodzi planeta, oznacza ponadto nowy zestaw przedmiotów, z których możesz korzystać.

Każda pętla to świeże kompilacje zmuszające do przekraczania własnych granic i stosowania innych strategii walki. Mroczne piękno otaczającego cię niszczejącego świata, ożywionego dzięki zachwycającym efektom wizualnym, jest pełne wybuchowych nieoczekiwanek.

Od walki o najwyższe stawki, tonąc w morzu pocisków, po dynamiczne zmagania z ascetycznym, pełnym kontrastów otoczeniem. Będziesz badać, odkrywać i walczyć o każdy krok podczas bezlitosnej wyprawy, gdzie tajemnica czai się za każdym rogiem.

Returnal został zaprojektowany z myślą o możliwości wielokrotnego przechodzenia, a proceduralny świat wymaga od gracza podniesienia się po porażce i podjęcia nowych, ewoluujących wyzwań wraz z każdym odrodzeniem.