Ubisoft Skull and bones - edycja premium gra na ps5 (3307216250685) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Ubisoft Skull and bones - edycja premium gra na ps5 (3307216250685) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Skull & Bones - Edycja Premium Gra PS5
439.00
Media Expert
Skull and Bones Edycja Premium Gra na PS5
439.00
RTV EURO AGD
Skull & Bones - Edycja Premium Gra PS5
439.00
Avans.pl
Skull and Bones Edycja Premium Gra na PS5
439.00
OleOle!
Skull & Bones - Edycja Premium Gra PS5
439.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Edycja premium obejmuję: linię Ballada o Krwawej Bones, dwie misje dodatkowe*, ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej** oraz żeton Przepustki Przemytnika.

*Aby odblokować dostęp do tych misji, musisz osiągnąć poziom niesławy: Bukanier.

**Wymagane połączenie z internetem. Cyfrowy katalog grafik, a także ścieżka dźwiękowa będą przystępne po premierze gry na oficjalnej stronie Skull and Bones: skullandbonesgame.com/digital-artbook

Bonusy przy zamówieniu przedpremierowym obejmują pakiet książęcego kompletu pełnomorskiego, który mieści strój niesławy, a także fajerwerki koronacyjne.

Pod koniec XVII wieku pirackie opowieści o legendarnych przygodach przyciągnęły na morskie wody młodych wyrzutków z całego świata. W poszukiwaniu niewyobrażalnych fortun zwykli mężczyźni i kobiety udawali się daleko od domu. Uzbrojeni jedynie w instynkt przetrwania, ryzykowali wszystko, aby zdobyć niezmierzone bogactwa.

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones™, natchnionego Oceanem Indyjskim w czasach złotego wieku piractwa, pokonując przeciwności losu i awansując z wyrzutka na okrytego złą sławą pirata. Buduj rozmaite niepowtarzalne statki, aby przetrwać, rozwijać się i rządzić we wciągającym świecie, w którym co sezon pojawiają się nowe wyzwania i ulepszenia.

TWÓJ STATEK, TWÓJ fason

Stwórz i popłyń choćby 12 statkami różniącymi się szybkością, wytrzymałością oraz ładownością. Ruszaj do frontalnego ataku lub dokładnie namierzaj słabe punkty wroga. Każdy statek ma specyficzne atuty, które umożliwiają przypasowanie go do własnych potrzeb, a co za tym idzie, własnego stylu gry.

BRUTALNA WALKA NA MORZU

Weź udział w emocjonujących bitwach morskich, ryzykując wszystko dla zdobycia największych nagród. Wyposaż się w dużo potężnych broni, takich jak armaty, moździerze, balisty, torpedy i inne, by pokonać inne statki i móc atakować forty. Korzystaj z narzędzi kapitana, takich jak szpiegowska luneta, która pozwoli odkrywać szlaki handlowe, bogate statki kupieckie by wypatrywać słabych punktów wroga.

PIEKŁO W RAJU

Od jałowych pustyń na wybrzeżach Afryki po bujne, tropikalne wyspy Indii Wschodnich - świat Skull and Bones™ kryje w sobie piękno do odkrycia. Naucz się wykorzystywać wiatr na swoją korzyść, trymując żagle,powiększyć prędkość. Stawiaj czoła nieprzewidywalnej wodzie, niebezpiecznym falom oraz mierz się ze śmiertelnie niebezpiecznymi dzikimi zwierzętami.

REPUTACJA TO POTĘGA

Zdobywaj sławę,polepszać swój sprzęt. Realizując różne kontrakty od sprzedawców, lokalnych frakcji, a także królów, zyskasz dostęp do kolejnych zasobów i możliwości na drodze do zostania niesławnym piratem.

TWÓJ ŚWIAT, TWOJE ZASADY

Żegluj po Oceanie Indyjskim solo albo twórz grupy z maksymalnie dwoma przyjaciółmi albo graczami, których spotkasz na morzu. Jeśli chcesz podjąć uzupełniające wyzwanie, możesz włączyć tryb PvP, by sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami.