Skull and Bones Gra na PS5 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Skull and Bones Gra na PS5 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 225.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
UbiSoft Gra PlayStation 5 Skull&Bones
225.00
Zadowolenie.pl
Skull and Bones Gra na PS5
329.00
RTV EURO AGD
Skull and Bones Gra na PS5
329.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

PS5 Skull&Bones Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.03.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Pod koniec XVII wieku pirackie opowieści o legendarnych przygodach przyciągnęły na morskie wody młodych wyrzutków z całego świata. W poszukiwaniu niewyobrażalnych fortun zwykli mężczyźni i kobiety udawali się daleko od domu. Uzbrojeni jedynie w instynkt przetrwania, ryzykowali wszystko, żeby zdobyć niezmierzone bogactwa.

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones™, zainspirowanego Oceanem Indyjskim w czasach złotego wieku piractwa, pokonując przeciwności losu i awansując z wyrzutka na okrytego złą sławą pirata. Buduj różne unikalne statki, żeby przetrwać, rozwijać się i rządzić we wciągającym świecie, w którym co sezon pojawiają się świeże wyzwania i ulepszenia.

TWÓJ STATEK, TWÓJ styl

Stwórz i popłyń nawet 12 statkami różniącymi się szybkością, wytrzymałością oraz ładownością. Ruszaj do frontalnego ataku lub starannie namierzaj słabe punkty wroga. Każdy statek ma oryginalne atuty, które zezwalają na dopasowanie go do własnych potrzeb, a co za tym idzie, własnego stylu gry.

BRUTALNA WALKA NA MORZU

Weź udział w emocjonujących bitwach morskich, ryzykując wszystko dla zdobycia największych nagród. Wyposaż się w sporo solidnych broni, takich jak armaty, moździerze, balisty, torpedy i inne, aby pokonać inne statki i móc atakować forty. Korzystaj z narzędzi kapitana, takich jak szpiegowska luneta, która pozwoli odkrywać szlaki handlowe, bogate statki kupieckie by wypatrywać słabych punktów wroga.

PIEKŁO W RAJU

Od jałowych pustyń na wybrzeżach Afryki po bujne, tropikalne wyspy Indii Wschodnich - świat Skull and Bones™ kryje w sobie piękno do odkrycia. Naucz się wykorzystywać wiatr na swoją korzyść, trymując żagle,powiększyć prędkość. Stawiaj czoła nieprzewidywalnej wodzie, niebezpiecznym falom i mierz się ze śmiertelnie niebezpiecznymi dzikimi zwierzętami.

REPUTACJA TO POTĘGA

Zdobywaj sławę,ulepszać swój sprzęt. Realizując różnorodne kontrakty od sprzedawców, lokalnych frakcji oraz królów, zyskasz dostęp do kolejnych zasobów i możliwości na drodze do zostania niesławnym piratem.

TWÓJ ŚWIAT, TWOJE ZASADY

Żegluj po Oceanie Indyjskim solo albo twórz grupy z maksymalnie dwoma przyjaciółmi lub graczami, których spotkasz na morzu. Jeśli chcesz podjąć dodatkowe wyzwanie, możesz włączyć tryb PvP, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami.

Bonusy przy zamówieniu przedpremierowym obejmują komplet książęcego zestawu pełnomorskiego, który zawiera strój niesławy oraz fajerwerki koronacyjne.