Tom Clancy's Rainbow Six Extraction - Edycja Deluxe PS5 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Tom Clancy's Rainbow Six Extraction - Edycja Deluxe PS5 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra na PS5
189.00
RTV EURO AGD
-17%
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra na PS5
189.00
OleOle!
Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction Gra PlayStation 5 UBISOFT
189.99
MediaMarkt.pl
Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction Edycja Deluxe Gra PlayStation 5 UBISOFT
229.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, przeznaczona dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać wytworną drużynę operatorów Rainbow Six, żeby dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy nieodgadnione Archaiki. Wiedza, współpraca i odpowiednia taktyka to najkorzystniejsza broń w tym starciu.

Funkcje

POPROWADŹ DO WALKI luksusowYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM lub WSPÓŁPRACY

Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy posiadają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na poprawę jego statystyk i dostęp do nowego wyposażenia i atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE lub ŚMIERĆ

Walka będzie toczona na 12 unikatowych mapach, pokazujących cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i skażenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z nieprzerwanie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym ulepszone nagrody zdobędziesz, lecz też tym większe zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i poprzez pewien czas nie będą dostępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, żeby odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM

Pasożyt zwany Chimerą oraz jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, aby dawał coraz pokaźniejszą przewagę Archaikom.

Opis Edycji Deluxe

W Edycji Deluxe znajdują się:

GRA

· Egzemplarz gry Rainbow Six Extraction

ZAWARTOŚĆ CYFROWA*

· pakiet UDERZENIOWY REACT posiada uniwersalny uniform, osprzęt głowy, a także malowanie broni Spektrum, ozdobę Zacisk, 6 doładowań PD na wydarzenia po premierze gry i 10% zniżkę do sklepu dostępnego z poziomu gry.

· pakiet Deluxe zawiera:

·

o zestaw Obscura, a w nim uniwersalne malowania broni Czarna głowa i Błękitny start wraz z ozdobami Ocenzurowano i Anagram.

o zestaw Toksyczny Dotyk zawierający uniform i osprzęt głowy Toksyczny dotyk wyłącznie dla Alibi, uniwersalne malowania broni Toksyczny dotyk i Odbiorca wraz z ozdobami Globus i Anioł Stróż.

*Ostateczna wersja zawartości i daty jej udostępnienia mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne w dniu premiery. Zawartość może być dostępna osobno w zakupie i/lub jako upominek/-y według wyłącznego uznania Ubisoft i w dowolnym momencie. Wymagania systemowe w ustaleniach. Przejrzyj wymogi systemowe oraz detale/ograniczenia artykułu przed zakupem lub po wydaniu gry, przed realizacją zamówienia dokonanego w przedsprzedaży.

WSPÓLNE KORZYŚCI

Gra od początku obsługiwać będzie rozgrywkę i zapisy wspólne dla różnorodnych platform. Zagraj w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, by odblokować całą listę 18 operatorów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, a gracze otrzymają elitarne zestawy kosmetyczne Zjednoczony Front w obu grach.*

* Wymaga grania w obie gry na tym samym koncie Ubisoft. Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Nie można wymienić na gotówkę. Obowiązują warunki i ograniczenia. Odwiedź FAQ: https://ubi.li/Cross-ownership, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Oferta w przedsprzedaży

Aby zyskać zestaw Orbitalne zanikanie, zamów grę w przedsprzedaży. Zestaw zawiera uniform Orion asygnowany wyłącznie dla Finki i Liona, uniwersalne malowanie broni Odparowanie, a także ozdobę Lądownik.