Assassin's Creed Odyssey (Xbox One) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Assassin's Creed Odyssey (Xbox One) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 131.65 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-54%
Assassin's Creed: Odyssey Gra XBOX ONE
131.65
Media Expert
Assassin's Creed: Odyssey Gra XBOX ONE DARMOWY TRANSPORT
137.37
ELECTRO.pl
Gra Xbox One Assassin’s Creed Odyssey
139.00
MediaMarkt.pl
Assassin's Creed Odyssey Xbox One
149.00
OleOle!
Assassin's Creed Odyssey Xbox One
149.00
RTV EURO AGD
Gra Xbox One Assassin’s Creed Odyssey Omega Edition
239.00
MediaMarkt.pl
Assassin's Creed Odyssey Edycja Omega + ręcznik Xbox One
289.00
RTV EURO AGD
Assassin's Creed Odyssey Edycja Omega + ręcznik Xbox One
289.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek TPP
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja językowa polska

Opis

Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma swoje znaczenie.
Skazany na śmierć poprzez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie której będziesz mógł zmienić się z wygnanego z domu najemnika w legendarnego greckiego herosa. Przy okazji odkryjesz prawdę o swej przeszłości. Wytycz własną ścieżkę po rozdartym wojną świecie. Poznaj historyczne postacie starożytnej Grecji znane z podręczników historii. Zwiedzaj kraj w którym narodziła się zachodnia cywilizacja.

Assassins Creed Odyssey stawia na pierwszym miejscu wybory gracza i wprowadza innowacje, jakich w serii Assassins Creed jeszcze nie było. Wybierz bohatera, którym chcesz zostać i ukształtuj świat wokół siebie. Poprzez relacje, które zbudujesz z barwnymi postaciami, a także decyzje, które podejmiesz podczas gry, zyskasz możliwość decydowania o swym losie. Spersonalizuj swoje wyposażenie i opanuj świeże, specjalne zdolności, dostosowując pakiet umiejętności bohatera do własnego stylu gry. Walcz w całej Grecji i weź udział w brutalnych bitwach na lądzie i morzu, aby stać się prawdziwie legendarnym herosem. Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy) już 5 października 2018 roku.

  • STAŃ SIĘ LEGENDARNYM GRECKIM HEROSEM - Po raz pierwszy w historii linii Assassin`s Creed, możesz wybrać bohatera, w którego się wcielisz - Alexiosa albo Kassandrę. Spersonalizuj wyposażenie, rozwiń zdolności i przebuduj swój okręt, aby wkroczyć na ścieżkę legendarnego greckiego herosa.
  • ZANURZ SIĘ W STAROŻYTNEJ GRECJI - Od zaśnieżonych wierzchołków górskich po głębiny Morza Egejskiego, odkryj cały kraj, pełen niebanalnych lokacji i miast. Na swej drodze spotkaszmnóstwo niebanalnych, historycznych postaci.
  • WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ - Twoje decyzje ukształtują świat wokół ciebie. Autorzy przygotowali 30 godzin wielowątkowych dialogów i liczne zakończenia gry. Poznaj żyjący, dynamiczny świat, który wciąż się zmienia i reaguje na każdą twoją decyzję.
  • WEŹ UDZIAŁ W EPICKICH BITWACH sprawdź swoje siły i zdolności wojownika. Zmień przebieg bitew w trakcie wojny peloponeskiej. Weź udział w konflikcie pomiędzy Spartą i Atenami. Walcz w pokaźnych bitwach, w których biorą udział dwie strony konfliktu po 150 żołnierzy każda.
  • ŻEGLUJ PO MORZU EGEJSKIM - Znajdź zaginione wyspy, wyszukaj ukryte skarby i walcz z całą flotą wrogich okrętów w trakcie bitew morskich. Spersonalizuj wygląd swojego statku, ulepsz broń tak, żeby pasowała do twoich silnych stron i zwerbuj członków załogi o oryginalnych umiejętnościach.
  • KRAINA MITÓW I LEGEND - Odkryj bogaty świat, pełen mitów i legend. Od starożytnych rytuałów po popularne posągi, stań oko w oko z legendarnymi postaciami Grecji i odkryj prawdziwe motywy ich działań.