Deep silver Chorus day one edition gra playstation 5 koch media promocja 2022

Cena139.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Deep Silver
Kategoria:Gry Xbox One

Opis

Wciel się w Narę niegdyś najmocniej zabójczą wojowniczkę Kręgu, dzisiaj jego najszczególniej poszukiwaną dezerterkę podczas misji zniszczenia mrocznego kultu, który ją stworzył. Odblokuj niszczycielską broń i zdolności kontrolujące umysły w postępowej strzelance kosmicznej.

Wraz z Opuszczonym, świadomym myśliwcem, odkrywaj starożytne świątynie, włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji i wybierz się poza granice znanej nam rzeczywistości. Atrybuty GRY: Włącz się w dynamiczną, szybką akcję wywodzącą się z tradycyjnych kosmicznych strzelanek.

Walcz o zjednoczenie ruchu oporu przeciw Kręgowi i jego złowieszczemu przywódcy, dużemu Prorokowi. Przewyższ hordy wrogich myśliwców, ogromne okręty bojowe i zagadkowe istoty Void uzbrojeniem, sprytem i strategią.

Odzyskuj, udoskonalaj i korzystaj z niszczycielskiej broni oraz zdolności w emocjonujących bitwach kosmicznych w zerowej grawitacji. Odkrywaj nowy mroczny, tajemniczy i skonfliktowany wszechświat. Przemierzaj przestrzenie i stacje kosmiczne we doskonałej oprawie graficznej nowej generacji w jakości 4K.