DiRT 5 (Xbox One) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem DiRT 5 (Xbox One) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
DiRT 5 Xbox One / Xbox Series X
149.00
RTV EURO AGD
Gra Xbox One DiRT 5
229.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:KOCH_MEDIA
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa polska

Opis

W naszej ofercie

TYTUŁ: Dirt 5

PLATFORMA: Xbox One

STAN: Nowa w Folii

WERSJA JĘZYKOWA: Polska

najlepszA wartość NA RYNKU!

Zapraszamy Serdecznie do Zakupu!

realny odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie

Więcej informacji o grze: https://www.gry-online.pl/gry/dirt-5/zf5b7a#xboxone

dodatkowe informacje:

DIRT 5 obsługuje bezpłatnY system aktualizacji do edycji na konsole nowej generacji. Nabywając grę na PlayStation 4 albo Xbox One, a następnie uruchamiając ją na nowym sprzęcie danego producenta, otrzymasz wersję zoptymalizowaną dla tej platformy.

Zamów tę wersję DIRT 5 w przedsprzedaży,otrzymać niesamowite auto Ford F-150 Raptor PreRunner aby Deberti Design na początku gry!

OPIS GRY:

  • Jest klimat - respektując dziedzictwo i zachowując podstawy producenta, DIRT 5 pisze zupełnie nowy rozdział w historii serii, odważniej niżeli kiedykolwiek. Świeże funkcje, innowacje i świeże podejście czynią z DIRT 5 wzór stylu i kultury wyścigów terenowych, gdzie każdy moment będzie się nadawał do oglądania w powtórkach.

  • W siedemdziesiąt tras dookoła świata – zwiedzaj glob dzięki ponad 70 specyficznym trasom w 10 zapierających dech w piersiach lokacjach, a wszystko to z dynamicznie zmieniającymi się porami dnia i pogodą. Ścigaj się po zamarzniętej East River w Nowym Jorku, pod statuą Chrystusa Zbawiciela w Brazylii i zobacz zorzę polarną w Norwegii - każda rozgrywka to zupełnie nowe doznania.

  • Ci wspaniali kierowcy w swych niesamowitych samochodach - siądź za kółkiem wielu zróżnicowanych ekscytujących urządzeń. Pokonaj najcięższe trasy w autach do jazdy po skałach, wybierz się w legendarnych terenówkach w podróż do nowych lokacji, poczuj moc 900 koni mechanicznych w wyścigówkach. W twoim garażu znajdą się w dodatku samochody rodzaju rallycross, GT, trophy trucks, buggy czy muscle car.

  • Pośród gwiazd - światowej sławy aktorzy głosowi Nolan North i Troy Baker poprowadzą cię przez ekscytującą fabułę w trybie Kariery. Pod czujnym okiem sław zostaniesz nową ikoną jazdy terenowej, a wszystkie oczy będą zwrócone właśnie na ciebie. Zdobądź sponsorów i nagrody, podbij wszystkie lokacje i zaciekle rywalizuj w bardziej rozbudowanym niżeli kiedykolwiek wcześniej trybie Kariery.

  • Braterska rywalizacja - opcja zabawy na podzielonym ekranie pozwala grać maksymalnie czterem osobom na jednej konsoli w lokalne tryby, w tym tryb Kariery. Dzięki czemu DIRT 5 to wspaniała pozycja dla rodziny i przyjaciół. W sieci czekają na ciebie natomiast wyścigi na specjalne ułożonych listach tras z maksimum 12 graczami, a także postępowymi wyzwaniami.

  • Chwilotrwaj - zachowaj na za każdym razem najdłuższe skoki i najlepsze akrobacje dzięki szczegółowemu Trybowi Fotograficznemu i pokaż swoją artystyczną duszę w najmocniej rozbudowanym w dotychczasowej historii serii DIRT edytorze karoserii. Bogactwo opcji regulowania sprzętów i rozgrywki do preferencji pozwoli ci bawić się w DIRT jak nigdy wcześniej.