Disneyland Adventures (Xbox One) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa polska

Opis

Disneyland_Adventure Xbox Live Disneyland Adventures Poczuj magię Disneylandu jak nigdy wcześniej! Wyrusz w podróż, podczas której historie stają się rzeczywistością i spełniają się marzenia — a wszystko to bez wychodzenia z domu!

„Disneyland Adventures” pozwala dzieciom, rodzinom i fanom Disneya w każdym wieku odkryć Disneyland, cieszyć się przygodami związanymi z różnorodnymi atrakcjami, podjąć się wymagających zadań i bawić się z uwielbianymi postaciami z filmów Disneya w zremasterowanej jakości 4K Ultra HD i HDR.

Twórz wspomnienia. Zaproś przyjaciół do wspólnej gry — eksplorujcie światy, w których czas się zatrzymał, ponownie przeżywajcie najwspanialsze wspomnienia i weźcie udział w nowych przygodach w parku Disneyland.

Odkryj Disneyland. Eksploruj wszystkie magiczne światy parku, wchodź w interakcje z postaciami, korzystaj z atrakcji i zbieraj ukryte Myszki Miki, odznaki i niemało innych. Nie zapomnij wstąpić do jednego ze sklepów Disneyland®,nabyć pamiątkę!

Ciesz się 18 kultowymi atrakcjami. Lataj z Piotrusiem Panem i pokonaj Kapitana Haka, szusuj po zapierających dech w piersiach stokach Matterhornu, zatańcz z Szalonym Kapelusznikiem z Alicji w Krainie Czarów i zorganizuj własny pokaz fajerwerków nad Zamkiem Śpiącej Królewny.

Chwytaj nieszablonowe chwile z postaciami Disneya. Zbieraj autografy postaci Disneya, witaj się z nimi i przytulaj się do nich, tańcz z Myszką Miki i podejmuj wyzwania, rozwiązując do 100 zadań przedstawionych przez ulubione postacie Disneya.

Nie będziesz się nudził, wchodząc w interakcje z ponad 35 z nich. Zbieraj i odblokowuj. Zbieraj disnejowskie przedmioty, nagrody i osiągnięcia, odkrywając świeże rejony parku i możliwości gry, w tym parady tematyczne i pokazy fajerwerków.

Gra zespołowa na jednym ekranie. Stwórz zespół się z przyjaciółmi lub członkami rodziny i eksplorujcie Park wspólnie! Korzystaj z ich pomocy w trudnych sytuacjach i zbierz jak najwięcej nagród. Gra Disneyland Adventures, zaprojektowana pod kątem zmiany stopnia trudności w zależności od umiejętności, zapewnia każdemu sporo radości z rywalizacji.

Gra Disneyland Adventures jest udoskonalona dla Xbox One X. Wybieraj gry zoptymalizowane pod kątem najpotężniejszej konsoli na świecie, pozwalające wpełni wykorzystać jej możliwości.1 uzyskuj dodatkowe gry w abonamencie Xbox Live Gold Xbox Live Gold to Twoje przepustka do świata gier online i rozrywki na najwyższym poziomie.

Co miesiąc czekają na Ciebie dodatkowe gry, progresywny tryb wieloosobowy, wytworne zniżki w sklepie Xbox Store i dużo więcej! dopełniające GRY NA KONSOLĘ XBOX ONE iXBOX360 ekskluzywnE ZNIŻKI TRYB GRY WIELOOSOBOWEJ dokonaj zakupu teraz Disneyland Adventures Przeżywaj przygody w Disneylandzie w rozdzielczości 4K Ultra HD i HDR1 Ciesz się 18 kultowymi atrakcjami Chwytaj nieszablonowe chwile z 35 postaciami Disneya Zmierz się ze 100 nieprzystępnymi wyzwaniami Gra zespołowa na jednym ekranie Gra w polskiej wersji językowej – napisy Adnotacje 1Rozdzielczość 4K Ultra HD jest dostępna wyłącznie na konsoli Xbox One X.

Wersja przedpremierowa gry; daty premiery gry, dostępność, zawartość ifunkcje mogą ulec zmianie.