Farming Simulator 2019 (Xbox One) promocja 2020

Cena199.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Focus Home Interactive
Kategoria:Gry Xbox One
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja językowa polska

Opis

Farming Simulator 19 to kolejna odsłona kolekcji, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy szukających realistycznej rozgrywki. Wraz z nowym silnikiem graficznym dziewiętnasta część procesu niesamowitych, imitujących rzeczywistość gier Farming Simulator wprowadzi Cię w zupełnie nowy rozmiar zbierania plonów. Teraz możesz na własnej skórze poznać pracy na roli w najwyższej osiągalnej jakości!

Farming Simulator 19 wprowadzi Cię, młody farmerze, w świat realizmu elektronicznej rozrywki, jakiego dotąd nie widziałeś. Oto przed Twoimi oczami staną dziesiątki licencjonowanych maszyn. Wyszukasz tu traktory między innymi od takich firm, jak Challenger, New Holland, Fendt, Case IH, Massey Ferguson, a po raz pierwszy w serii pojawi się legendarna amerykańska firma John Deere.

Jak sam tytuł wskazuje, w Farming Simulator 19 zajmiesz się wszystkim tym, co robi prawdziwy rolnik. Obsiewaj rozległe pola, wsiądź do swego połyskującego od nowości traktora i zbieraj owoce swojej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, iż w tym roku ziemia obrodziła, bo czekają na Ciebie takie dobra jak kukurydza, zboża, rzepak, buraki i kartofle. Tym razem developerzy ze studia Giants Software oddali Ci pod uprawę także pola bawełny i owsa!

A może masz dość plonów? Jeżeli tak, to może warto zająć się hodowlą żywego inwentarza. Pamiętaj, iż od tego, jak zadbana jest Twoja trzoda chlewna, zależy to, jaką sumę dostaniesz za poszczególnie zwierzęta. Jednak Farming Simulator 19 idzie o krok dalej od swych poprzedniczek i tym razem w grze znajdziesz także konie. Jednak te parzystokopytne posłużą Ci nie tylko jako żywy inwentarz, lecz także jako wierne rumaki, na których grzbiecie będziesz dzikim galopem przemierzać swoje włości. I jak tu nie poczuć się jak panisko na swej własnej ziemi?

Jednak to nie grafika, owies ani koń nie stanową najważniejszej nowinki. Fani od lat upraszali developerów o możliwość kupowania i customizowania swojej własnej farmy i wreszcie się doczekali! Tym razem nie będziesz niczyim wyrobnikiem ani nie będziesz przywiązany do jednego niepokaźnego kawałka zasuszonej ziemi. W Farming Simulator 19 możesz kupować zupełnie świeże ziemie i rozwijać je według własnego widzimisię. Ustaw budynki tak, jak sobie tego życzysz. Budynki również można z czasem rozwijać, więc pamiętaj o tym, bo dom także jest prawdziwą wizytówką rolnika. Pokaż wszystkim, że w tym roku ziemia ponownie Ci obrodziła.EAN: 3512899120327
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 3512899120327
Data premiery: 2018-11-20
Platforma: Xbox One
Obsługiwany kontroler ruchu: Nie
Gatunek: Symulator
Wersja językowa: Polskie napisy
Tryby gry: Singleplayer
wymagania wiekowe: od 3 lat
Nośnik: Blu-ray
oczekiwania sprzętowe: Konsola Xbox One Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold