Ubisoft Gra xbox one assassin's creed valhalla gold edition (3307216167662) promocja 2022

Cena229.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:UBISOFT
Kategoria:Gry Xbox One

Opis

STWÓRZ WŁASNĄ LEGENDĘ WIKINGA
Wciel się w postać wikinga Eivor, nieustraszony wojownik albo nieustraszona wojowniczka, poprowadzi teraz wasz klan z lodowych pustkowi Norwegii do nowego domu wśród zielonych pól Anglii w IX wieku. Załóż osadę i za wszelką cenę podbij wrogie ziemie, żeby zapewnić sobie miejsce w Walhalli. Anglia w epoce Wikingów to kraj podzielony, pełen nieudolnych władców i wiecznie wojujących ze sobą królestw. Za tym chaosem kryje się jednak bogata i żyzna ziemia, która tylko czeka na nowego zdobywcę. Czy to właśnie ty nim będziesz?

PROWADŹ EMOCJONUJĄCE NAJAZDY
Stań na czele bandy łupieżców i przeprowadzaj momentalne i nieprzewidziane ataki na saskie oddziały i ich twierdze. Zagarniaj dla swojego klanu bogactwa z wrogich ziem i zwiększaj swe wpływy daleko poza palisadę własnej osady.

KORZYSTAJ Z instynktownEGO SYSTEMU WALKI
Poznaj brutalny fason walki wikińskiego wojownika, korzystając z dwuręcznych toporów, mieczy albo nawet tarcz w starciach z nieustępliwymi przeciwnikami. Ścinaj wrogom głowy w walce wręcz, szpikuj ich strzałami lub likwiduj ukrytym ostrzem.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ
Nowy dom twojego klanu rozwija się wraz ze wzrostem twojej legendy. Wpływaj na wygląd swej osady, wznosząc i ulepszając rozmaite budowle. Odblokowuj nowe możliwości oraz zadania, formując koszary, kuźnię, warsztat tatuatora i sporo innych.

UDOSTĘPNIAJ WŁASNYCH NAJEŹDŹCÓW
Werbuj wikińskich najemników, wyprodukowanych przez innych graczy i udostępniaj online własnych. Rozsiądź się wygodnie i zgarniaj udziały w łupach, ilekroć wezmą oni udział w walkach toczonych w światach gry twoich znajomych.

OTWARTY ŚWIAT MROCZNYCH WIEKÓW
Przemierzaj lodowate wody Morza Północnego, aby odkrywać i podbijać podzielone królestwa Anglii. Daj się porwać różnym aktywnościom, takim jak polowania czy zawody pijackie lub weź udział w konwencjonalnych wikińskich pyskówkach w których chodziło o to, by jak najdotkliwiej zelżyć oponenta, na wzór dzisiejszych raperskich dissów.