Ubisoft Gra xbox one far cry 6 złota edycja (3307216171614) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Ubisoft Gra xbox one far cry 6 złota edycja (3307216171614) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
Far Cry 6 Gra xbox one UBISOFT
189.99
MediaMarkt.pl
Far Cry 6 Złota Edycja Gra xbox one UBISOFT
339.00
MediaMarkt.pl
Far Cry 6 Edycja Ultimate Gra xbox one UBISOFT
399.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:UBISOFT
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa polska

Opis

Edycja Ultimate Far Cry® 6" posiada całą grę i następujące materiały cyfrowe:

 • PRZEPUSTKA SEZONOWA - Przedłuż swoją zabawę dzięki przepustce sezonowej i jej uzupełniającej zawartości, w tym 3 DLC i niemało więcej!

 • komplet „ULTIMATE" - zestaw „Ultimate"* sprawi,w trakcie zwiedzania wyspa będzie wyglądać niesamowicie, a ty poczujesz się jak prawdziwy skurczybyk:
 1. pakiet Występku gromadzi „strój występku", pistolet maszynowy „skorpion występku", pojazd „warden pinnacle", wisiorek na broń „złota kostka", akcesorium do pojazdu „otwieracz do listów" i „Szampana", dostojną i zabójczą białą panterę.
 2. pakiet Łowcy Krokodyli gromadzi „strój łowcy krokodyli", karabin „45/70", wisiorek na broń „krokodyli ząb" i akcesorium do pojazdu „nabój 45/70".
 3. zestaw Wyprawy do Dżungli mieści „strój wyprawy do dżungli", broń „SBS" i wisiorek na broń „kompas"

„Jesteś zły? Jesteś potworem?" – bezwzględny dyktator zapytał swego syna, gdy przyglądali się ulicznym demonstracjom wzywającym do rewolucji. Antón Castillo doszedł do władzy, obiecując mieszkańcom niegdyś bogatej wyspy Yara, iż przywróci jej dawną chwałę i uczyni ją rajem na Ziemi bez względu na cenę. Posiadając u boku posłusznego trzynastoletniego syna Diego, Antón trzyma w żelaznym uścisku przyszłość Yary.

Yara leży w samym sercu Karaibów, tropikalnego raju zatrzymanego w czasie. Kilkadziesiąt lat sankcji gospodarczych zrujnowało ten kraj, panuje tam bieda i podziały społeczne. Część Yaran ślepo podąża za Antónem, a inni zostali podporządkowani siłą, w imię odbudowy dawnego raju. Gdy brutalność dyktatury osiągnęła apogeum, wybuchło powszechne oburzenie i cały kraj zapłonął ogniem rewolucji.

W „Far Cry® 6" gracze zanurzają się w kipiący adrenaliną, chaotyczny świat współczesnej rewolucji. Zwalczaj reżim Antóna, tocząc zacięte starcia w gęstej dżungli i zatłoczonych miastach. Twoja postać to Dani Rojas, rodowita Yaranka albo rodowity Yaranin (płeć bohatera będzie można wybrać) wciągnięci w wir wydarzeń. W walce musisz zastosować wszystkiego, co ułatwi ci osiągnięcie celów. Masz do dyspozycji arsenał nieszablonowych i zaskakujących broni, pojazdów i zwierząt. Dzięki nim poprowadzisz rewolucję, która obali rządy tyranii.

ROZNIEĆ OGIEŃ WALKI O WOLNOŚĆ

 • Weź udział w buncie przeciwko brutalnemu reżimowi dyktatora Antóna Castillo i jego nastoletniego syna Diego. W ich role wcieliły się hollywoodzkie gwiazdy Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) i Anthony Gonzalez (Coco).
 • Przeżyj wspaniałą przygodę i jako Dani Rojas stań w obronie ojczyzny przed rządami tyrana. Wybierz płeć postaci Dani i zanurz się w przygodę, w której zwykli obywatele tworzą partyzancką rewolucję.
 • Poznaj menażerię barwnych i zapadających w pamięć postaci, zamieszkujących najróżniejszy świat Yary, od znużonego byłego szpiega KGB, aż po rozkosznego, ale morderczego jamnika.

ROZDARTA YARA

 • Po raz pierwszy w „Far Cry" masz możliwość odwiedzenia tętniącego życiem miasta stołecznego. Nazywa się ono Esperanza. Pokonaj Antóna w jego siedzibie, działając z ukrycia albo wdając się w zacięte walki uliczne z jego armią.
 • Poznaj największy z dotychczasowych terenów gry w linii „Far Cry" i poprowadź rewolucję na plażach, w lasach deszczowych i miastach tego wyspiarskiego kraju.

DOŁĄCZ DO PARTYZANTKI

 • Weź udział w pełnych akcji i chaosu potyczkach partyzanckich w sercu rewolucji.
 • Gdy wróg ma przewagę w ludziach i wyposażeniu, każdy partyzant musi stać się jednoosobową armią. Na wyspie, która wygląda, jakby czas się tam zatrzymał, musisz zastosować wszystko, co trafi ci w ręce. Niekonwencjonalne uzbrojenie pomoże ci w walce z nieugiętym reżimem wojskowym.
 • Żaden partyzant nie powinien działać sam, więc możesz sobie dobrać zupełnie nowych zwierzęcych towarzyszy, na przykład Chorizo, urokliwego jamnika, którego nie powinien lekceważyć żaden żołnierz

Zamów grę w przedsprzedaży, aby uzyskać dostęp do zestawu Libertad, zawierającego „strój Libertad" dla twojego wiernego Chorizo i najnowocześniejszy „Discos Locos", wyrzutnię dysków, która sprawi, że twoi wrogowie zatańczą na własnych grobach.