Wb games Lego gwiezdne wojny: skywalker saga pl (xbox one) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wb games Lego gwiezdne wojny: skywalker saga pl (xbox one) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 164.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Lego Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów
164.99
Empik
LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - Saga Gra xbox one CENEGA
249.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:WB Games
Kategoria:Gry Xbox One
PEGI (wiek gracza) 7+
Wersja językowa polska

Opis

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga to największa gra z serii LEGO Gwiezdne Wojny, zawierająca sceny ze wszelkich 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwanej konkluzji serii: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Poprowadź setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży poprzez galaktykę. Wraz z przyjaciółmi i rodziną zacznijcie przygodę od Mrocznego Widma, albo przejdźcie do oryginalnej trylogii z Nową Nadzieją.

Możecie także od razu rozpocząć swoją zabawę od Ostatniego Jedi lub Skywalker. Odrodzenie, oba tytuły po raz pierwszy w kolekcji gier LEGO! Od pustyni Geonosis, po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller gracze będą mieli moc odwiedzania wszystkich planet, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą.

Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę! LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła serię gier LEGO. Gra podaruje fanom zupełnie nowe doświadczenie LEGO Gwiezdne Wojny z kompletnie luźną eksploracją galaktyki, powiedział Tom Stone, Dyrektor Zarządzania z TT Games.

To była niezmierna przyjemność być częścią zespołu podczas premiery oryginalnej gry LEGO Gwiezdne Wojny. Czuję tę samą ekscytację, ruszając tę linię dalej, pomagając stworzyć jej nową erę. LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga zawiera najszerszy wybór postaci w linii LEGO Gwiezdne Wojny, w tym największe legendy z każdej ery sagi rodu Skywalker.

Możesz grać przeciwko siłom zła między innymi jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 i cały zastęp innych bohaterów, bądź dołączyć do ciemnej strony Mocy jako Darth Vader, Imperator Palpatine, Kylo Ren i inni.

Najsłynniejsze pojazdy z całej galaktyki ponadto będą dostępne na zawołanie! Wskocz w nadświetlną w Sokole Millennium, by uciec imperialnym statkom, walcz z TIE fighterami Nowego Porządku na pokładzie X-Winga Rebelii, albo ścigaj się na Tatooine!

Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO, powiedział Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games. LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga ożywi znane i nieznane przygody w jednej epickiej kulminacji wszystkich dziewięciu filmów sagi, świętując koniec tego rozdziału w Gwiezdnych Wojnach.

Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuacji 20-letniej spuścizny LEGO Gwiezdne Wojny przy pomocy zupełnie nowej gry, w której dzieci i ich rodziny mogą scalić siły, żeby eksplorować wspólnie galaktykę, powiedział Sean McEvoy, wiceprezes w Digital Games, The LEGO Group.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga gromadzi ogromną ilość zawartości i stanowi rewelacyjne wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen, oferując dostępną dla osób w każdym wieku zabawę i niezapomnianą rozgrywkę, z których znana jest kolekcja gier LEGO.

linia LEGO Gwiezdne Wojny bawi pokolenia graczy na całym świecie, do tej pory sprzedając się w ponad 50 milionach sztuk.