Maneater xbox one marki Deep silver promocja 2022

Cena95.09
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie CDKey1.com

Parametry

Producent:Deep Silver
Kategoria:Gry Xbox One
Tryb multiplayer nie
Wersja językowa polska

Opis

Zostań ludojadem!

Stań się postrachem głębin, wciel się największego i najsilniejszego drapieżnika oceanów! Terroryzuj wybrzeża, rozrywaj pływających, a także nurków na strzępy. Siej postrach wśród plażowiczów i rybaków! Odgrywaj i dopasowuj swego rekina za pomocą złożonego systemu rozwoju. Dokonuj ewolucji przeróżnych części ciała, by poprawić ich działanie lub wpadaj w szał pożerania.

Maneater to RPG akcji dla pojedynczego gracza, której akcja została umieszczona na niebezpiecznych wodach Gulf Coast. Żeby przeżyć, stań do walki w otwartym świecie. Zwiedzaj bagno, rzeki i ocean. Pnij się w górę w podwodnej hierarchii żeby stać się najpotężniejszym rekinem jaki widział świat. Zanurz się w żyjącym świecie pełnym zagrożeń, ale i nagród. Zwiedź zatopione statki, strasz na bagnach, albo po prostu poszukaj ofiar na pełnych wodach oceanu. Twoją jedyną bronią jest spryt, szczęki i możliwość ewoluowania po każdym posiłku. Zabijaj i zjadaj wszystko co nawinie się pod pysk!

Maneater posiada kampanię fabularną z historią opowiadającą o rekinie szukającym odwetu na mordercy swojej matki, którym był "Scaly" Pete. Ocean jest za znikomy dla nich dwóch, więc konfrontacja jest nieuchronna. "Scaly" Pete to rybak, który dorastał słuchając opowieści o tym, jak żarłacz biały zabił jego ojca. Dzisiaj łowca rekinów żądny jest zemsty mocno jak nasz bohaterski rekin, ta walka może zakończyć się tylko jednym.

atrybuty gry:

  • Pożeraj, eksploruj i ewoluuj w prekursorskiej grze RPG akcji z otwartym światem.
  • Przejdź kampanię fabularną z zabawną narracją Chrisa Parnella (znanego m.in. Z Saturday Night Live, 30 Rock, Rick and Morty).
  • Ewoluuj, jedz i rośnij by ostatecznie stać się najpotężniejszym przedstawicielem swojego gatunku.
  • Zwiedź 7 znacznych obszarów, w tym bagna Gulf Coast, plaże wypoczynkowe, doki przemysłowe, otwarty ocean i więcej. Przejrzyj w akcji żywy świat z pełnym cyklem dni i nocy.
  • Popraw swoje zdolności przy pomocy ulepszeń które sprawią iż będziesz jeszcze silniejszy i wytrzymalszy.
  • Drużyny łowców i system nagród - mieszkańcy Gluf Coast nie będą patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka, również staną do nierównej walki z drapieżnikiem! Ścieraj się z łowcami w ekscytujących walkach.
  • W Edycji Day One dostajesz w dodatku skórkę żarłacza tygrysiego. Pozwala na ona twojemu rekinowi trawić praktycznie wszystko, co zwiększa zdolność pozyskiwania koniecznych elementów odżywczych z ofiar.