Metro exodus xone marki Deep silver promocja 2022

Cena149.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Deep Silver
Kategoria:Gry Xbox One
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja językowa polska

Opis

Rozpocznij niesamowitą postapokaliptyczną przygodę i odkryj ładny, choć wrogi świat w tej błyskotliwej strzelance pierwszoosobowej, udoskonalonej dzisiaj dla PS5 i Xbox Series X|S. Metro Exodus Complete Edition obejmuje kampanię jednoosobową Metro Exodus i oba emocjonujące dodatki: The Two Colonels i Sams Story, wszystko z porywającym ray- tracingiem w 60 FPS.

Metro Exodus to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie takie części jak śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksploracja i horror surwiwalowy w jednym z najmocniej wciągających światów, jakie kiedykolwiek tworzono.

Czas wydostać się z ruin wymarłej Moskwy i ruszyć w wielką podróż poprzez kontynent postapokaliptyczną Rosję w największej przygodzie w uniwersum Metro wytworzonej do tej pory. Przemierzaj dzikie ostępy, przechodząc rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii zainspirowanej książkami Dmitrija Głuchowskiego, rozgrywającej się w ciągu całego roku od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźną zimę nuklearną.

Gra Metro Exodus jest zainspirowana książkami Dmitrija Głuchowskiego i opowiada dalszy ciąg historii Artema w największej przygodzie w uniwersum Metro wytwarzanej do tej pory Gra udoskonalona dla Xbox Series X|S zoptymalizowana pod kątem funkcji tej platformy, w tym grafiki w 60 FPS z rozdzielczością nawet 4K i oświetleniem z ray-tracingiem.

Wydanie na Xbox Series X wymaga pobrania aktualizacji. Gra ulepszona dla PlayStation 5 zoptymalizowana pod kątem funkcji tej platformy, w tym grafiki w 60 FPS z rozdzielczością nawet 4K i oświetleniem z ray-tracingiem i obsługą funkcji haptycznych kontrolera DualSense.

Pełne doświadczenie obejmuje grę Metro Exodus i całą zawartość dodatkową: The Two Colonels i Sams Story. Surwiwalowa rozgrywka typu sandbox wydostań się z ruin wymarłej Moskwy i poznaj wciągającą historię łączącą styl konwencjonalnych gier Metro z rozległymi, nieliniowymi poziomami.

Śmiertelnie niebezpieczne walki i skradanie się zbieraj niezbędne rzeczy i twórz świeże, by wzbogacić swój arsenał ręcznie wytwarzanej broni i zmierzyć się w trzymającej w napięciu walce taktycznej z wrogami, zarówno ludźmi, jak i mutantami Poznawaj wrogi świat wyrusz w podróż rozgrywającą się w ciągu całego roku od wiosny, poprzez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej.

Odkryj dzikie ostępy Rosji, wyprodukowane z trosceą o takie szczegóły jak proces dnia i nocy i dynamiczna pogoda.