Minecraft XONE promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Minecraft XONE oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Minecraft - Pakiet Startowy Gra xbox one MICROSOFT
109.00
MediaMarkt.pl
Minecraft Dungeons Hero Edition Gra xbox one MICROSOFT
109.99
MediaMarkt.pl
Minecraft - Master Collection Gra xbox one MICROSOFT
209.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 7+
Tryb multiplayer tak
Wersja językowa angielska

Opis

Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj potężne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej za pomocą gratisowych aktualizacji, niesamowitych map wyprodukowanych przez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko! Przeżyj przygodę ze znajomymi na konsoli, urządzeniu przenośnym czy z systemem Windows 10 lub dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie. Ta linia zawiera podstawową grę Minecraft, 1000 monet Minecoins, zestaw startowy DLC, a także komplet DLC od twórców.

Buduj. Graj. Zwiedzaj.
Minecraft to gra polegająca na budowaniu z klocków i poszukiwaniu przygód. Wybuduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.

Eksploruj z przyjaciółmi
Graj wraz z przyjaciółmi1 na telefonie, Windows 10 lub konsoli* albo podziel się przygodą z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym na jednym ekranie oraz online.

Buduj online z przyjaciółmi dzięki Xbox Live Gold
Granie na Xbox One jest udoskonalone z kontem Xbox Live Gold. Dołącz do największej społeczności graczy w najmocniej zaawansowanej sieci rozgrywki wieloosobowej. Odbieraj 2 do 4 bezpłatnych gier co miesiąc i uzyskaj do 5075% rabatu w cyfrowym sklepie na Xbox One.3

*Możliwość gry na różnorodnych platformach dotyczy komputerów PC z systemem Windows 10, urządzeń przenośnych wykorzystujących system Android, telefonów i tabletów z systemem iOS, konsoli Xbox One, a także platform VR. Wkrótce także na Apple TV, a także Nintendo Switch; należy zakupić wersję gry odpowiednią dla danej platformy.

Gra online w trybie wieloosobowym na Xbox One wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie).
Oferta gratisowych gier: tylko dla posiadaczy płatnych kont Gold. Oferta obejmuje gry na Xbox One i zgodne z poprzednimi wersjami gry na Xbox 360; http://www.xbox.com/backcompat. Aktywuj konto Gold wymagane do grania w wybrane bezpłatne gry. Obowiązują ograniczenia. Zaoszczędzoną kwotę przekazano na podstawie ceny detalicznej gry. Kryteria i dostępne funkcje różnią się w zależności od konsoli; wymagane pobranie plików.