Minecraft (Xbox One) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Minecraft (Xbox One) oraz 14 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-62%
MOJANG Minecraft Dungeons Xbox One
79.99
Neonet.pl
-62%
Minecraft Dungeons [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
79.99
OleOle!
-62%
Minecraft Dungeons [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
79.99
RTV EURO AGD
Minecraft Dungeons - season pass [kod aktywacyjny] Xbox One
89.99
OleOle!
Minecraft [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
94.99
RTV EURO AGD
Minecraft [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
94.99
OleOle!
Minecraft Dungeons - Edycja Hero Xbox One / Xbox Series X
109.00
RTV EURO AGD
Minecraft - Pakiet Startowy Gra xbox one MICROSOFT
109.00
MediaMarkt.pl
Minecraft Dungeons - Edycja Hero Xbox One / Xbox Series X
109.00
OleOle!
MOJANG Minecraft Dungeons Hero Edition Xbox One
109.00
Neonet.pl
Minecraft Dungeons Hero Edition Gra xbox one MICROSOFT
109.00
MediaMarkt.pl
Minecraft Dungeons - Edycja Hero [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
119.99
OleOle!
Minecraft Dungeons - Edycja Hero [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
119.99
RTV EURO AGD
Minecraft - Master Collection Gra xbox one MICROSOFT
208.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 7+
Tryb multiplayer tak
Wersja językowa angielska

Opis

Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj mocne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej za pomocą darmowych aktualizacji, niesamowitych map wytwarzanych przez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko! Przeżyj przygodę ze znajomymi na konsoli, urządzeniu przenośnym czy z systemem Windows 10 lub dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie. Ta seria gromadzi podstawową grę Minecraft, 1000 monet Minecoins, zestaw startowy DLC i pakiet DLC od twórców.

Buduj. Graj. Zwiedzaj.
Minecraft to gra polegająca na budowaniu z klocków i poszukiwaniu przygód. Wybuduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.

Eksploruj z przyjaciółmi
Graj wraz z przyjaciółmi1 na telefonie, Windows 10 lub konsoli* albo podziel się przygodą z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym na jednym ekranie i online.

Buduj online z przyjaciółmi dzięki Xbox Live Gold
Granie na Xbox One jest ulepszone z kontem Xbox Live Gold. Dołącz do największej społeczności graczy w najmocniej zaawansowanej sieci rozgrywki wieloosobowej. Odbieraj 2 do 4 gratisowych gier co miesiąc i uzyskaj do 5075% rabatu w cyfrowym sklepie na Xbox One.3

*Możliwość gry na przeróżnych platformach dotyczy komputerów PC z systemem Windows 10, urządzeń mobilnych wykorzystujących system Android, telefonów i tabletów z systemem iOS, konsoli Xbox One, a także platform VR. Wkrótce także na Apple TV i Nintendo Switch; należy zakupić wersję gry odpowiednią dla danej platformy.

Gra online w trybie wieloosobowym na Xbox One wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie).
Oferta bezpłatnych gier: tylko dla posiadaczy płatnych kont Gold. Oferta obejmuje gry na Xbox One i zgodne z poprzednimi wersjami gry na Xbox 360; http://www.xbox.com/backcompat. Aktywuj konto Gold wymagane do grania w wybrane darmowe gry. Obowiązują ograniczenia. Zaoszczędzoną kwotę przekazano na podstawie ceny detalicznej gry. Wymogi i przystępne funkcje różnią się w zależności od konsoli; wymagane pobranie plików.


DLC w pakiecie
Minecraft Master Collection gromadzi: Podstawową wersję gry Minecraft 1000 monet Minecoins. Wydaj je na dostępnym w grze rynku na mapy, skórki, zestawy tekstur i nie tylko! zestaw startowy: miks mity greckie, komplet tekstur plastikowych, pakiet skórek 1, a także zestaw skórek złoczyńców komplet twórców: miks Sen Poszukiwacza Przygód, a także Zimowy Festiwal Minigier autorstwa Noxcrew, Śladami Korsarzy autorstwa Imagiverse, pakiet tekstur PureBDcraft autorstwa BDcraft, pastelowy zestaw skórek autorstwa Eneija, a także Dzikość Sawanny autorstwa PixelHeads