Monster Hunter World XONE (5055060967331) promocja 2022

Cena89.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja językowa angielska

Opis

Monster Hunter World: Iceborne to długo wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne* do wielokrotnie nagradzanej gry Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w historii wydawcy Capcom. To masywne rozszerzenie, ilością zawartości dorównujące podstawowej grze, zaoferuje całkowicie nowy, skuty lodem obszar oraz historię fabularną, jak na dodatek szereg potworów, opcji rozgrywki oraz dużo innych.

w pełni nowa przygoda zacznie się po wydarzeniach fabularnych Monster Hunter: World i przeniesie łowców do nowo odkrytego, mroźnego miejsca, które po pełnej eksploracji okaże się największym do tej pory obszarem w Monster Hunter. Nieznane dotąd miejsce jest domem dla kilku nowych, jak i znanych już potworów, stanowiących wyzwanie dla łowców w trakcie ich wypraw. Nowy obszar zaoferuje dodatkowo nowy poziom trudności zadań – Master Rank. W Iceborne kontynuowany będzie system rozwoju postaci oparty na umiejętnościach jak i potężny system rzemiosła. Zwiększeniu ulegną ponadto funkcje rozgrywki oraz repertuar umiejętności bojowych gracza. Wszystko to doprowadzi do ostatecznego sprawdzianu umiejętności łowców – starcia z nieodgadnionym, nowym monstrum – Velkhaną.

parametry Monster Hunter World: Iceborne:

  • Ogrom nowej zawartości – Iceborne zaoferuje niemało nowych wyzwań i niespodziewanek.
  • Nowa przygoda w nowym obszarze – Szronisty Brzeg – Fabuła kontynuuje wydarzenia z Monster Hunter: World; łowcy wyruszą do pokrytej lodem lokacji, która będzie rozszerzać się wraz z rozwojem fabuły, stając się największym obszarem przystępnym dotychczas w Świecie.
  • , a także znane już łowcom potwory – Nieznany dotąd obszar zamieszkany jest przez nowe, oziębłe potwory, a także znane już łowcom monstra. Na czele zupełnie nowego gatunku potworów stoi Velkhana – legendarny smok z solidnymi lodowymi atakami, będący zagrożeniem dla historii.
  • Opcja trudności Master Rank – kompletnie nowy poziom trudności zadań, przewyższający High Rank i sprawiającyrównocześnie świeże, jak i stare potwory stają się jeszcze bardziej dzikie i okrutne.
  • Nowa mechanika pogłębiająca rozgrywkę – świeże opcje dla slingera: ruch chwytaka Clutch Claw oraz Flinch Shot, za pomocą którego można ogłuszać potwory. Dzięki nowej umiejętności, slinegra można używać mając już wyciągniętą główną broń, zapewniając świeże możliwości i opcje walki.
  • rozszerzone opcje broni – każdy z 14 rodzajów broni otrzyma nowe oraz kombosy.
  • świeże wyposażenie oraz przedmioty do stworzenia – nowe potwory oznaczają dla łowców możliwość pozyskania zupełnie nowych materiałów do wytwarzania składników ekwipunku.

*Monster Hunter World: Iceborne wymaga podstawowej gry Monster Hunter: World. Podczas gdy niektóre opcje rozgrywki, a także ulepszenia broni będą przystępne od razu po zainstalowaniu rozszerzenia, żeby rozpocząć kampanię Monster Hunter World: Iceborne, gracze muszą ukończyć podstawowy tryb fabularny Monster Hunter: World z 16 rangą łowcy.