Ori and the Will of the Wisps (Xbox One) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ori and the Will of the Wisps (Xbox One) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 118.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Ori and the Will of the Wisps Gra xbox one MICROSOFT
118.00
MediaMarkt.pl
Ori and the Will of the Wisps [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
139.99
OleOle!
Ori and the Will of the Wisps [kod aktywacyjny] Xbox One / Xbox Series X/S
139.99
RTV EURO AGD
Ori and the Will of the Wisps Edycja Kolekcjonerska Gra xbox one MICROSOFT
188.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa polska

Opis

Kontynuacja cenionej przygodówki Twórcy Ori and the Blind Forest - renomowanej gry przygodowej, która otrzymała ponad 50 nagród i nominacji - przygotowali długo oczekiwaną kontynuację swej produkcji. Kolejna część nosi tytuł Ori and the Will of the Wisps.

Rozpocznij zupełnie nową przygodę w rozległym i egzotycznym świecie, w którym - podczas swej misji rozwikłania prawdziwego przeznaczenia Oriego - napotkasz konkretnych wrogów i trudne zagadki. ZANURZ SIĘ W MISTERNIE SKONSTRUOWANEJ NARRACJI Odkryj prawdziwe przeznaczenie Oriego w tej emocjonującej i wciągającej grze przygodowej z zniewalającą ścieżką dźwiękową.

Poznaj rozległe, egzotyczne i nad wyraz piękne środowiska. OPANUJ nowe UMIEJĘTNOŚCI Poprowadź Oriego przez niezliczone zagrożenia i korzystaj z nowych broni duchowych, zaklęć i ataków. Wykorzystaj w całości nowy system odłamków, by rozbudować nowo odkryte umiejętności Oriego i dostosowywać je do swojego stylu rozgrywki.

ZMIERZ SIĘ Z EPICKIMI WROGAMI I WYZWANIAMI Stawaj w szranki z konkretnymi przeciwnikami i szukaj pomocy wśród licznych nowych postaci, które pomogą Ci odkryć nieodgadnione przeznaczenie Oriego. POZNAJ NOWY, EKSCYTUJĄCY TRYB GRY Weź udział w wyścigu na szczyt tabeli liderów w w pełni nowym trybie prób Spirit Trials, w którym gracze walczą, pędzą, padają i skaczą, aby uzyskać wysokie wyniki w unikalnych błyskawicznych wyzwaniach....