Pro Evolution Soccer 2019 (Xbox One) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pro Evolution Soccer 2019 (Xbox One) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 60.65 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-75%
KONAMI Pro Evolution Soccer 2019 Xbox One
60.65
Neonet.pl
Pro Evolution Soccer 2019 Gra xbox one TECHLAND
127.00
MediaMarkt.pl
Pro Evolution Soccer 2019 + szalik Xbox One / Xbox Series X
239.00
OleOle!

Parametry

Producent:Techland
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek sportowa
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja językowa angielska

Opis

The Power of Football to hasło przewodnie tegorocznej edycji PES pod którym kryje się szereg nowości wprowadzonych do linii. Licencje i tryby gry doczekały się gruntownych zmian, a gra ożywa dzięki nowym ligom z całego świata.

Przeprojektowane tryby myClub i Master League wnoszą do gry nieporównaną dotąd głębię rozgrywki, co w połączeniu z niezrównanym gameplayem, dostarczy graczom unikalnych doznań. NAJWIĘKSZE ZMIANY W PES 2019: AUTENTYCZNE LIGI I świeże LICENCJE " W tym roku do PES 2019 zawitało 7 nowych lig m.in.

belgijska, portugalska, duńska, argentyńska, szkocka czy luksusowa dla PES liga rosyjska, a kolejne zostaną ogłoszone już niebawem. Dzięki temu w grze pojawi się ponad 400 drużyn, 10000 zawodników i 40 stadionów (w tym luksusowie Camp Nou i Allianz Parque).

MAGICZNE MOMENTY " Indywidualizm zawodników to znak rozpoznawczy linii, który został wzbogacony o kolejnych 11 umiejętności. Ikoniczni zawodnicy mogą pochwalić się swym oryginalnym stylem oddawania strzału, czy także grą pozycyjną.

Szukanie okazji do ataku jest jeszcze bardziej angażujące ze względu na system widocznego zmęczenia. ULTRAREALISTYCZNA GRAFIKA " zobacz jak powinna wyglądać oprawa graficzna gry piłkarskiej " dzisiaj jeszcze trudniej będzie ci odróżnić PES-a od transmisji w telewizji.

W dniu premiery, PES 2019 będzie wspierał rozdzielczość 4K i technikę HDR na wszystkich platformach. System dynamicznej rozdzielczości czy zastosowane w tym roku oprogramowanie "Enlighten" ożywia obraz, z zasady dzięki globalnemu oświetleniu i cieniom.

kompletnie NOWY MYCLUB " myClub doczekał się kapitalnego remontu! Niemal wszystkie części doczekały się usprawnień. System kupna zawodników został całkowicie przebudowany. Zestawy zawodników zastępują losowanie piłek " wielu z was o to prosiło.

dzięki czemu można zdobyć więcej zawodników przy każdym otwarciu pakietu. ML " REAL SESON " Master League to 3-letnia podróż, mająca za zadanie wiernie oddać menadżerskie życie. W pierwszym roku cyklu zmiany będą znaczące, dotyczące w głównej mierze trzech filarów PES 2019 " ICC, negocjacje transferów i nowe licencjonowane ligi.

W dniu premiery pojawi się oficjalna licencja International Champions Cup (ICC), największego przedsezonowego turnieju klubowego. DODATKOWA ZAWARTOŚĆ EDYCJI kanon: " Agent Premium x10 tyg. (razem 30 zawodników) " 3 odnowienia kontraktów z zawodnikami x10 tyg.

" Philippe Coutinho " wypożyczenie x10 meczy " David Beckham 2018? wypożyczenie x10 meczy