Remnant From The Ashes (Xbox One) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:KOCH_MEDIA
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa angielska

Opis

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka, w której musisz przetrwać w postapokaliptycznym świecie pełnym przerażających potworów. Jako jeden z niewielu ocalałych ludzi, wyruszysz samotnie lub w towarzystwie do dwóch innych graczy, i mierzysz się z hordami przeciwników oraz mocnymi bossami. Odzyskasz, odbudujesz i odbierzesz świat z powrotem!

atrybuty GRY

  • Ci, którzy przetrwali - pradawne zło z innego wymiaru podporządkowało sobie świat. Ludzkość walczy o przetrwanie, dysponując technologią umożliwiającą podróż do alternatywnych rzeczywistości. To im pomoże rozwiązać zagadkę inwazji, zdobyć potrzebne zasoby i walczyć z najeźdźcą.
  • Inne światy - odwiedź dynamicznie generowane, zmieniające się z każdymi odwiedzinami: nowe mapy, nowi przeciwnicy, świeże możliwości i wydarzenia. Każdy z czterech przeróżnych światów jest pełen wrogów i wyzwań. Dostosuj się i eksploruj - lub zgiń!
  • Zbieranie, ulepszanie, specjalizacja - pokonaj solidnych przeciwników w nieprzyjaznych okolicznościach i zdobądź punkty doświadczenia, przedmioty i ulepszenia do swej broni, zbroi, a także umiejętności.
  • W kupie siła - Samotne podróże do innych rzeczywistości są ryzykowne i mogą się źle skończyć. Zabierz ze sobą przyjaciela albo dwóch! Współpraca jest potrzebna przy cięższych wyzwaniach i zdobywaniu najkorzystniejszych nagród.