Resident evil 2 remake marki Capcom promocja 2022

Cena149.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry Xbox One
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja językowa polska

Opis

Gra Xbox One Resident Evil 2

Gra Resident Evil 2, pierwotnie wydana w 1998, jedna z najistotniej ikonicznych i rozpoznawalnych gier wszech czasów, powraca w odświeżonej wersji na konsole nowej generacji. Resident Evil 2 zaoferuje graczom świeże spojrzenie na konwencjonalną sagę survivalego horroru w progresywnej i dopracowanej, a jednocześnie mrożącej krew w żyłach oprawie audiowizualnej.

Resident Evil 2 arcydzieło, które zdefiniowało gatunek survivalowego horroru, powraca! Gra została w pełni przebudowana, aby jak najbardziej pogłębić opowiadaną historię. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego poprzez Capcom silnika RE Engine, Resident Evil 2 zaoferuje świeże spojrzenie na tę tradycyjną sagę: istotnie realistyczne efekty wizualne, wciągający a równocześnie przerażający dźwięk towarzyszący rozgrywce. Nowością będzie kamera zza ramienia bohatera oraz szereg modyfikacji mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.

W grze Resident Evil 2 powróci tradycyjna akcja, pełna napięcia eksploracja i elementy logiczne czyli wszystko, co definiuje całą serię Resident Evil. Gracze dołączą do nowojorskiego oficera policji, Leona Kennedy'ego i studentki college'u Claire Redfield. Ich losy zbratał katastrofalny wybuch w Raccoon City, który przekształcił populacje miasta w zabójcze zombie. Jednocześnie Leon, jak i Claire posiadają osobne scenariusze rozgrywki, dzięki temu gracze mogą zaznać historii z perspektywy obu bohaterów. Los ulubionych przez sympatyków postaci, które żeby przetrwać i dotrzeć do sedna tego, co kryje się za przerażającym i katastrofalnym w skutkach atakiem na miasto, leży w rękach graczy, Czy uda im się przeżyć?

parametry gry Resident Evil 2:

  • Nowa odsłona mrożącego krew w żyłach horroru bazując na oryginalnej wersji gry z 1998 roku, Resident Evil 2 został w całości przebudowany, oddając w ręce graczy jeszcze bardziej przerażającą historię.
  • całkowicie nowa perspektywa nowy widok zza ramienia postaci i zmodernizowany system sterowania zapewnią nowocześniejszy sposób na przeżycie tradycyjnego horroru. Gra zaoferuje również graczom nostalgiczną rozgrywkę dzięki dwóm klasycznym modom z wersji gry z 1998 roku.
  • Przerażająca, realistyczna oprawa graficzna dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego poprzez Capcom silnika RE Engine, gra ma niesamowicie realistyczną oprawę graficzną w rozdzielczości 4K. Przemierzając korytarze Departamentu Policji w Raccoon City (RPD), gracze będą otoczeni przez mroczne i klimatycznie oświetlone lokacje.
  • Stań twarzą w twarz z hordą zombie te kreatury zostały ożywione w przerażająco realistycznym stylu ich zgniłe ciała reagują natychmiastowo na otrzymane obrażenia, przedstawiając powstałe w wyniku postrzelenia rany. W walce każdy pocisk będzie na wagę złota.
  • Kultowa kolekcja włącz się w szaloną walkę z wrogami, badaj ciemne i groźne korytarze, rozwiązuj zagadki, żeby zyskać dostęp do nowych obszarów, zbieraj i wykorzystuj przedmioty poukrywane na lokacjach. Postaraj się przeżyć w tej w przerażającej, nieustającej walce.
  • przejrzyj ulubione postacie w zupełnie nowym świetle dołącz do funkcjonariusza policji, Leona S. Kennedy'ego w jego pierwszym dniu pracy i studentki Claire Redfield, szukającej swojego brata pośród straszliwej epidemii zombie.
  • Wejdź w niedoświadczone buty obu bohaterów rozegraj dwie zróżnicowane kampanie równocześnie dla Leona, jak i Claire i sprawdź historię z perspektywy obu bohaterów.