Skater XL The Ultimate Skateboarding Game (Xbox One) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Skater XL The Ultimate Skateboarding Game (Xbox One) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gra Xbox One Skater XL The Ultimate Skateboarding Game
169.00
MediaMarkt.pl
Skater XL The Ultimate Skateboarding Xbox One / Xbox Series X
169.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:KOCH_MEDIA
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa angielska

Opis

OPIS GRY:

Skater XL to skok na główkę do świata jazdy na desce, gdzie samemu zdefiniujesz na nowo styl, pomysłowość i perfekcyjne sztuczki. Twórz, łącz i stylowo wykonuj triki z nieprzeciętnym poziomem panowania nad deską dzięki postępowemu systemowi sterowania, a wszystko to w legendarnych miejscówkach w Kalifornii, gdzie największe legendy ulicy zostawiły po sobie ślad.

Wciel się w kultowych skejterów takich jak Tiago Lemos, Evan Smith, Tom Asta czy Brandon Westgate i zostań profesjonalistą! Zanurz się w wirtualnej subkulturze dzięki tworzonym poprzez wielbicieli modom, markom, zinom oraz pełnoprawnym mapom. Odwiedź ponad 60 prawdziwych lokacji połączonych placami, szkołami, basenami, budynkami, parkingami i korytarzami.

właściwości GRY:

  • Niezależność - Skater XL uwydatnia się brakiem wcześniej zaprogramowanych trików, proponując graczowi całkowitą kontrolę nad postacią przy pomocy gałek analogowych. Obie gałki w kontrolerze odpowiadają nogom postaci, a każde ich wychylenie sprawia ruch daną kończyną. System ten działa podobnie jak gra na instrumencie i proponuje całkowitą kontrolę, a także wolność, niezależnie od tego czy zwiedzasz miejscówki w trybie dowolnym czy rozpędzasz się do szalonej szybkości.
  • Graj jako prawdziwe gwiazdy - Wciel się w znanych i szanowanych profesjonalistów, takich jak Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith i Tom Asta. Każdy z nich ma niepowtarzalny sprzęt dobrany do swojego stylu.
  • Zwiedzaj kultowe miejscówki - W Skater XL gracz może jeździć w starannie odwzorowanych, legendarnych lokacjach, gdzie w przeszłości karkołomne triki wykonywali najwięksi tego sportu. Na start gra będzie dysponować trzema wielkimi mapami zlokalizowanymi w Kalifornii i na Zachodnim Wybrzeżu USA.
  • przystosuj deskę i postać - Nieskończona liczba opcji personalizacji: od wyglądu postaci, po akcesoria osobiste i sprzęt, w tym kółka, ośki i powierzchnię deski.
  • Graj w trybie dowolnym - Eksploruj luźno każdy obszar. W otwartym otoczeniu gracz może sam zdecydować jak daleko zajdzie, dopracowując trudne sztuczki, albo po prostu jeżdżąc po okolicy i zwiedzając ją.
  • Dołącz do aktywnej społeczności - Wskocz w całkowitą pasji społeczność ponad 50 tysięcy graczy na Discordzie, którzy tworzą ziny, filmiki, firmy i setki modów. Zostań częścią wielkiego ekosystemu, dołącz do sieciowej subkultury i dziel się swoją twórczością!