Sniper Ghost Warrior Contracts (Xbox One) promocja 2021

Cena158.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:CI Games
Kategoria:Gry Xbox One
Wersja językowa polska

Opis

Snajper do wynajęcia Doświadcz czystej rozgrywki snajperskiej na skomplikowanym terenie Syberii w zupełnie nowym systemie opartym na kontraktach, zachęcającym do strategicznego myślenia w angażujących, możliwych do przenoszenia misjach.

Strzeż się rywalizujących snajperów, którzy nie zawahają się zakłócić twoich najkorzystniejszych planów. Planuj, działaj, strzelaj Realizuj kontrakty, które oferują jasne cele ze stałą nagrodą pieniężną i opcjami ukończenia bonusowych wyzwań dla dodatkowych wypłat.

Kontrakty, proponujące setki sposobów na pokonanie szerokiej gamy celów, oferują dokładną, strategiczną rozgrywkę snajperską w najkorzystniejszym wydaniu. Obszerna grywalność Umowy na czas nieokreślony, nagrody i wyzwania gwarantują dużą dowolność w eliminacji celów i zbieraniu gotówki, aby wymienić je na ulepszenia.

Brutalne środowisko Zmierz się z brutalną dzikością Syberii i walcz o przetrwanie w potężnie ośnieżonych górach, bujnych lasach i tajnych bazach ukrytych głęboko w zboczu góry. Nowy celownik Tryb ulepszonego celowania oferuje najbardziej realistyczne wrażenia z intensywnego strzelania z szeroką gamą celów i setkami sposobów ich eliminacji.

parametry - Skorzystaj z taktycznego systemu oznaczania,wyszczególnić cele do eliminacji. - Maska zwiększonej rzeczywistości pozwala skanować otoczenie i oznaczać słabe punkty lub interesujące obiekty. - Arsenał nowych gadżetów, w tym drony, zdalnie sterowane wieżyczki snajperskie i granaty gazowe.

- Popisz się likwidacjami z ukrycia i przeprowadź ciche powalenia - za strategiczną grę otrzymasz nagrody....