Styx Shards of Darkness (Xbox One) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Styx Shards of Darkness (Xbox One) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 219.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Styx: Shards of Darkness [kod aktywacyjny] Xbox One
219.00
RTV EURO AGD
Styx: Shards of Darkness [kod aktywacyjny] Xbox One
219.00
OleOle!

Parametry

Producent:Focus Home Interactive
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek TPP
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja językowa polska

Opis

Sędziwy gobliński zabójca Styx powraca w najnowszej odsłonie kolekcji pod tytułem „Styx: Shards of Darkness", produkcji zrobionej z dużo obszerniejszym rozmachem, przepełnionej świeżymi pomysłami i zbudowanej na silniku Unreal Engine 4.

Pierwsza część przygód ponurego Styxa zatytułowana „Master of Shadows" była śmiałą wyprawą w skórze goblińskiego złodzieja, natomiast „Shards of Darkness" zabierze nas jeszcze głębiej, oferując złożoną fabułę i rozległy świat.

krótko po tym, jak upadła wieża Akenash, pewna bardzo osobliwa sprawa zmusiła Styxa do wyjścia z ukrycia i przedostania się do Korongaru, miasta mrocznych elfów. Jest to miejsce, do którego rzekomo nie sposób się przekraść.

Jednak jak to mówią – okazja czyni złodzieja. W mieście organizowany jest szczyt dyplomatyczny, który bezdyskusyjnie ułatwił Styxowi wślizgnięcie się do miasta. Na miejscu okazuje się jednak, iż całe to wydarzenie jest wyłącznie przykrywką, a nasz wiekowy goblin jak przeważnie wplątał się w sam środek pokaźnego zamieszania.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak wyłącznie wziąć udział w przygodzie, w której będziemy się dużo skradać, stawiać czoło niebezpiecznym adwersarzom, odwiedzać tajemnicze lokacje i poznawać szereg nowych mechanik, które sprawią, iż Styx mimo swego wieku będzie zwinny, szybki i śmiertelnie skuteczny.

Gobliński złodziej do swojej dyspozycji będzie miał między innymi linę, dzięki której będzie mógł luźno przemieszczać się po nawet najwyższych budynkach, a żadna przepaść nie będzie mu straszna. „Shards of Darkness" daje graczom nieskrępowaną swobodę ruchu, a także lepszy system skradania i uśmiercania przeciwników.

Jest to rozwinięcie najkorzystniejszych rozwiązań z gry „Styx: Master of Shadows." Skradać się możemy w samotności albo w towarzystwie przyjaciela w trybie współpracy. Będziemy zdobywać strzeliste wieże elfickiego miasta, eksplorować terytorium Krasnoludów i stawiać czoła zróżnicowanym niebezpieczeństwom kryjącym się w nowych krainach.

Od naszej odwagi i efektywności zależą dalsze losy goblińskich braci. Zdobyte w boju punkty doświadczenia przeznaczyć będziemy mogli na zakup nowych umiejętności i rozwój technik, które pomogą w walce, infiltracji i rzucaniu czarów.

między jednym zadaniem a drugim szukać będziemy drogocennych artefaktów, a także wynajdywać elementy konieczne do budowania pułapek, tworzenia przedmiotów, a także klonów, które wyprowadzą w pole żądnych krwi przeciwników.

wybór taktyki należy do nas! Zamów w przedsprzedaży,dostać dopełniającą zawartość: - Strój Akenasha - tradycyjny, jedyny w swoim rodzaju rynsztunek ze Styx: Master of Shadows. Powiększa czas trwania klonów Styxa.

- Sztylet Akenasha - przerażające, plugawe ostrze ociekające kwasem. Każdy zabity nim wróg natychmiast się rozpuści....