Wiedźmin 3 Dziki Gon (Xbox One) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Wiedźmin 3 Dziki Gon (Xbox One) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku Xbox One / Xbox Series X
169.00
OleOle!
-1%
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku Xbox One / Xbox Series X
169.00
RTV EURO AGD
-1%
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra xbox one CENEGA
169.00
MediaMarkt.pl
Wiedźmin 3: Dziki Gon XBOX ONE
169.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja językowa polska

Opis

Zawartość pudełka z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon:

- Dysk Blu-ray z grą (DVD w wersji PC)
- Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry
- Oficjalne, wykonane poprzez twórców gry wydawnictwo "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- atrakcyjna, bogata w szczegóły mapa świata gry
- zestaw specyficznych naklejek Wiedźmin 3
- Stylowy rękaw ochronny

O Grze
Wiedźmin 3: Dziki Gon to fantastyczna, nieliniowa i pełna grozy opowieść, osadzona w w pełni otwartym świecie. Tutaj podejmowane poprzez graczy wybory posiadają swoje konsekwencje i bardzo wpływają na dalszy zarys rozgrywki. W Wiedźminie 3 wcielasz się w Geralta z Rivii, członka wytwornej kasty łowców potworów, i wyruszasz w swoją największą podróż. W trawionym wojną świecie, pośród chaosu i intryg, przyjdzie Ci stawić czoła wrogowi straszniejszemu niż wszystko to, z czym dotychczas mierzyła się ludzkość - kawalkadzie upiornych jeźdźców zwanych Dzikim Gonem.

Bohater
Fabuła skupia się na Geralcie z Rivii, wiedźminie, legendarnym białowłosym najemniku, który specjalizuje się w zabijaniu potworów. Mający nadludzkie umiejętności, trenowany od dzieciństwa łowca potworów, jest niejednokrotnie jedynym ratunkiem dla próbujących żyć w spokoju ludzi i przedstawicieli innych ras; Geralt i jemu podobni, są szansą na wprowadzenie równowagi w świecie opanowanym poprzez potwory.

Historia
Łącząca części legend anglosaskich i słowiańskich, historia przedstawiona w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zarówno dostępna dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z wiedźmińskim światem, jak i ekscytująca dla sympatyków kolekcji i powieści Andrzeja Sapkowskiego. Trwa wojna. W trakcie gdy potężne Imperium Nilfgaardu próbuje podbić królestwa północy, Geralt z Rivii staje się obiektem zainteresowania mocy mocnojszych aniżeli wszystko to, z czym dotychczas musiał się zmierzyć - Dzikiego Gonu, kawalkady zwiastujących pożogę i zniszczenie, upiornych jeźdźców, potrafiących niszczyć całe osady w mgnieniu oka. Kierowany osobistymi pobudkami, Geralt musi lawirować pośród wrogich mu sił by prastara przepowiednia mogła się wypełnić.

Świat
Brutalny i pozbawiony zasad moralnych świat, w którym toczy się gra, wyznacza nowe standardy w dziedzinie wielkości, poziomu złożoności przedstawionego w nim ekosystemu, a także nieliniowej, reagującej na poczynania graczy rozgrywki. Realistyczny proces dnia i nocy, złożona symulacja pogody, a także wpływ powyższych elementów na grę, to jedynie niektóre z części, które powodują, iż świat wiedźmina jest tak wiarygodny, jak to tylko osiągalne.

parametry Gry

-Gigantyczny otwarty świat, który jedynie czeka aż go odkryjesz
Żegluj poprzez wzburzone morze, nurkuj w poszukiwaniu zaginionych artefaktów, lub pędź galopem poprzez pełne niebezpieczeństw bezkresy--tajemnice świata wiedźmina wyłącznie czekają na odkrycie! Odwiedź skorumpowane, pełne przepychu i blichtru miasto Novigrad, zmierz się z gruchoczącym kości mrozem, wietrznych wysp Skellige i staw czoła mrocznym siłom zamieszkującym zniszczone wojną, pozornie opuszczone Ziemie Niczyje. Rób co chcesz, kiedy chcesz, w świecie 35 razy pokaźniejszym niżeli ten przedstawiony w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

-Trzymająca w napięciu historia i ponad 100 godzin rozgrywki
Wiedźmin 3: Dziki Gon to ponad 100 godzin rozgrywki łączącej trzymającą w napięciu, energiczną fabułę z otwartym światem i nieograniczoną możliwością wyboru zadań pobocznych oraz sposobu ich realizacji. Rozwiń umiejętności Geralta i przypasuj je do swego jednostkowego stylu gry. Dokonuj wyborów i staw czoła ich konsekwencjom, a następnie ciesz się jednym z kilku zakończeń, całkowicie uzależnionych od podejmowanych przez Ciebie decyzji.

-Taktyczna, widowiskowa walka
*Poluj na krwiożercze potwory używając specjalnych wiedźmińskich zmysłów--dostrzeż więcej, usłysz każdy szelest. Skorzystaj z całego spektrum umiejętności niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika, aby zdobyć upragnione trofeum.
*Pokonaj swoich przeciwników ze śmiertelną gracją, korzystając z systemu płynnego łączenia ciosów. W Wiedźminie 3 każde naciśnięcie przycisku oznacza wyprowadzenie zabójczego ciosu, płynne przełączanie się pomiędzy oponentami zezwala na Geraltowi pozbywanie się niezliczonych wrogów w błyskotliwy, wręcz filmowy sposób.
*Wykorzystaj progresywny system fizyki, jako jedną z swych broni--ciskaj wrogów o ściany i używaj przystępnych w otoczeniu elementów na swoją korzyść.
*Korzystaj z dodatkowych wiedźmińskich znaków,widocznie poszerzyć wachlarz taktycznych możliwości w czasie walki i siej strach w sercach swoich wrogów.

-Nowa generacja nadchodzi!
* Ustanawiająca świeże standardy dla gatunku RPG grafika napędzana autorskim silnikiem REDengine3
* przejrzyście czysty i głęboki dźwięk w systemie 7.1
* Gra wytworzona w pełni z myślą o platformach nowej generacji: PlayStation®4, Xbox One oraz PC.