WRC 8 (Xbox One) promocja 2021

Cena249.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:BigBen Interactive
Kategoria:Gry Xbox One
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja językowa polska

Opis

Przedsprzedaż ZAMÓW JUŻ DZIŚ W PRZEDSPRZEDAŻY I ZDOBĄDŹ RWD Legends Pack - dwa legendarne samochody: Porsche 911 GT3 RS RGT (2017) Lancia 037 (1983) edycja kolekcjonerska Wersja ta zawiera: Steelbook Legendarne samochody Ford Escort MkII 1800, Lancia Delta HF Integrale Evoluzione, Renault Alpine A110.

Ósma odsłona Wrc Mistrzostwa WRC to najtrudniejsza i najszczególniej nieprzewidywalna rywalizacja motorsportowa na świecie. Kierowcy, piloci, a także personel technologiczny muszą nieustannie dopasowywać się do warunków, by uzyskać maksymalne osiągi auta i prześcignąć rywali na każdej nawierzchni, niezależnie od pogody i pory dnia.

Nigdy wcześniej żadna oficjalna symulacja wyścigów WRC nie była tak autentyczna. Nowa fizyka jazdy na wszystkich nawierzchniach, zmieniony tryb kariery, dynamiczna pogoda, 50 ekip, 14 państw, 100 rajdów, wyzwania tygodnia i tryb eSports … Walcz o zwycięstwo w najbardziej intensywnych rajdach WRC!

Warunki pogodowe Za sprawą nowego dynamicznego systemu pogody w grze WRC 8 deszcz, śnieg i gradobicie posiadają obszerniejszy wpływ na jazdę, co sprawia, iż symulacja jest maksymalnie realistyczna. W trakcie rajdu zmienia się przyczepność nawierzchni, auta należy modyfikować pod kątem każdego odcinka specjalnego, trzeba zarządzać oponami i dokonywać wyborów adekwatnych mieszanek, a także korzystać z prognoz ekipy meteo...

Pogoda to coś o niemało więcej, niżeli tylko zwykły efekt wizualny – od teraz jest to czynnik niezależny, dodający grze nowego kolorytu. Rozbudowana rozgrywka W trybie solowym na graczy czekają świeże wyzwania w całkowicie zmienionym i bardziej realistycznym trybie kariery, który zaprojektowano przy udziale kierowców WRC: harmonogram i zarządzanie aktywnościami pomiędzy rajdami, badania i rozwój auta, rekrutowanie i zarządzanie personelem (mechanicy, inżynierowie, ekipa medyczna, dział meteo, dyrektor ds.

finansów, menadżer ds. Komunikacji itd.). Ścigaj się z innymi W trybie wieloosobowym powracają wyzwania tygodnia oraz rozgrywka eSports WRC. Rywalizacja jeszcze nigdy nie była tak zacięta....