Ubisoft Assassin's creed mirage gra na xbox series x / xbox one promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ubisoft Assassin's creed mirage gra na xbox series x / xbox one oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin’s Creed Mirage Gra na Xbox Series X / Xbox One
169.00
RTV EURO AGD
Assassin’s Creed Mirage Gra na Xbox Series X / Xbox One
169.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Gra Xbox One/Xbox Series X Assassin Creed Mirage

W Assassin's Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego odpowiedzi, a także sprawiedliwości. Dołącz do starożytnej organizacji i zrozum zasady nowego kreda, które odmieni los Basima w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Niezwykła historia o dorastaniu
Odkryj opatrzoną genialną fabułą przygodową grę akcji prezentującą transformację buńczucznego młodego pana w mistrza asasynów. Poznaj inspirujące postacie, które ukształtują przeznaczenie Basima i mogą tak naprawdę być kimś więcej, niżeli się wydają...

Asasyn doskonały
Zostań najbardziej wszechstronnym asasynem w historii linii. Przemieszczaj się płynnie po mieście i wykorzystuj największy z dostępnych dotąd wachlarzy narzędzi. Przyjmuj zlecenia od biur Asasynów, zbieraj kluczowe wskazówki i po cichu pozbywaj się swych celów za pomocą bardziej aniżeli kiedykolwiek dotąd realistycznych skrytobójstw.

Wciągające, dynamiczne miasto
Zwiedzaj tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch. Poznaj tajemnice czterech oryginalnych dzielnic, od przemysłowego Karkh po bujne ogrody kolistego miasta. Odkryj zaskakujące światowe wydarzenia i wchodź w interakcje z postaciami historycznymi, które ukształtowały złoty wiek Bagdadu.

Hołd dla pioniera
Poznaj funkcje, a także rozgrywkę, jakie zdefiniowały serię na 15 lat dzisiaj w nowym wydaniu. Udaj się do Alamut, legendarnego domu Asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w produkowaniu stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.