Assassin's Creed Valhalla Edycja Ragnarok Xbox One / Xbox Series X, KGX1ACVRAGNAED promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Assassin's Creed Valhalla Edycja Ragnarok Xbox One / Xbox Series X, KGX1ACVRAGNAED oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin's Creed Valhalla Edycja Ragnarok Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
259.00
RTV EURO AGD
Assassin's Creed Valhalla Edycja Ragnarok Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
259.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Assassin’s Creed® Valhalla: Ragnarök Edition obejmuje:

⦁ Grę Assassin’s Creed Valhalla

⦁ Kod do pobrania zwiększenia fabularnego Świt Ragnaröku (wymagane połączenie z internetem)

Premia dla zamówień przedpremierowych

Zamów tę edycję z wyprzedzeniem, żeby w dniu premiery otrzymać specjalny bonus*: zestaw Zmierzchu. W jego skład wchodzi skórka kruka Posłaniec Dellingra, wierzchowiec Ryś Havardra, komplet wyposażenia Zmierzchu oraz normański topór Algurnira.

*Oferta może ulec zmianie. Żeby uzyskać dostęp do treści, wymagana jest podstawowa wersja gry Assassin’s Creed Valhalla. Zestaw Zmierzchu może być w dowolnym momencie oddzielnie sprzedawany i/lub rozdawany darmowo za wyłączną decyzją Ubisoft. Oferta na komplet Zmierzchu wygasa 9 kwietnia.

W Assassin’s Creed® Valhalla wcielasz się w postać Eivor, nieustraszonej wikińskiej wojowniczki, wychowanej na opowieściach o bitwach i chwale. Przemierzaj enigmatyczny i ładny otwarty świat, osadzony w brutalnych czasach angielskiego średniowiecza. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj polityczne wpływy, by zasłużyć na miejsce pośród bogów w Walhalli.

Oprócz podstawowej gry edycja Ragnarök Edition obejmuje także dodatek Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku. To najistotniej ambitne powiększenie fabularne w dziejach serii Assassin’s Creed. Weź w swoje ręce losy Odyna, wyruszając w podróż po zachwycającym świecie nordyckich mitów.

Najważniejsze komponenty

SPISZ WŁASNĄ WIKIŃSKĄ SAGĘ
nowoczesna mechanika RPG pozwala ci kształtować rozwój swojej postaci i wpływać na otaczający cię świat.

instynktownY SYSTEM WALKI
Wykorzystuj możliwość oburęcznego władania toporami, mieczami, a nawet tarczami, by zakosztować bezlitosnego stylu walki, jakim posługiwali się wikińscy wojownicy.

ŚREDNIOWIECZNY OTWARTY ŚWIAT
Porzuć bezkompromisowe i enigmatyczne wybrzeża Norwegii i pożegluj ku przepięknym, ale i niebezpiecznym królestwom Anglii, a nawet jeszcze dalej.

PRZEPROWADZAJ EPICKIE NAJAZDY
Wyprowadzaj solidne ataki na oddziały i fortece Sasów rozsiane po całej Anglii, aby zapewnić swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

WŁADAJ BOSKIMI MOCAMI
Naucz się nowych zdolności od pokonanych wrogów, przybieraj postać kruka, żeby dokonywać widowiskowych zabójstw, zamieniaj swoją skórę w lawę, by lepiej się bronić przed atakami i stosuj niemało innych rozwiązań.

UDAJ SIĘ DO ŚWIATA NORDYCKIEJ MITOLOGII
Eivor musi zabrać w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego Svartalfheimu, królestwa karłów, które jest efektowne co niebezpiecznie.

bezpłatna aktualizacja na konsole nowej generacji

dokonaj zakupu grę w wersji Xbox One lub PlayStation®4 i zaktualizuj ją do wersji Xbox Series X|S lub PlayStation®5 bez ponoszenia dodatkowych kosztów**

**Należy spełnić dodatkowe oczekiwania i warunki. Do aktualizacji gry w wersji płytowej wymagana jest konsola zaopatrzona w twardy dysk. Więcej danych na stronie https://ubi.li/NextGenUpgrades