Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaröku Dodatek do Gry UBISOFT promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaröku Dodatek do Gry UBISOFT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
139.00
RTV EURO AGD
Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
139.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Premia za wczesne zamówienie

Zgarnij nagrodę za zakup przedpremierowy**: zestaw Zmierzchu. Gromadzi on skórkę kruka Posłaniec Dellingra, wierzchowca Ryś Havardra, pakiet wyposażenia Zmierzch, a także normański topór Algurnira.

** Oferta może ulec zmianie. Dostęp do treści wymaga podstawowej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla. Gra jest sprzedawana oddzielnie. Zestaw Zmierzchu może być w dowolnym momencie udostępniony do sprzedaży i/albo rozdawany oddzielnie w formie podarunków, jeśli tak postanowi Ubisoft. Oferta zestaw Zmierzchu wygasa 9 kwietnia.

Wydanie Assassin’s Creed® Valhalla: Dawn of Ragnarök obejmuje:

Kod do pobrania rozszerzenia* Świt Ragnarökuwydanie pudełkowe nie posiada płyty

Kopertę, zawierającą cztery litografie, które nawiązują do grafiki z powiększenia Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku

W Assassin’s Creed® Valhalla: Świt Ragnaröku, najszczególniej ambitnym rozszerzeniu fabularnym w dziejach linii, Eivor musi pokierować losem Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystaj nowe boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i uratuj swojego syna w obliczu zagłady bogów.

Początek wojny. Koniec świata. Oto Świt Ragnaröku.

Najważniejsze komponenty

ZAWŁADNIJ BOSKIMI MOCAMI

Wchłaniaj nowe zdolności od pokonanych wrogów, przybierz postać kruka, by dokonywać widowiskowych egzekucji, zamień swoją skórę w lawę, aby lepiej się chronić i korzystaj z wielu innych nowinek.

PODRÓŻ poprzez NORDYCKIE MITY

Eivor musi zabrać w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego królestwa krasnoludów, Svartalfheimu, błyskotliwego świata, który jednak zmaga się z najazdem wroga.

WALCZ Z NOWYMI WROGAMI Z OGNIA I LODU

Staw czoła Jotunom, lodowym wrogom z Jotunheimu, Muspelom, nowym ognistym przeciwnikom z Muspelheimu i Surtrowi, nieśmiertelnemu olbrzymowi, który na pewno jest najpotężniejszym z dotychczasowych wrogów Odyna.

POZNAJ SAGĘ SAMEGO ODYNA

Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj wyrwać swojego syna, Baldura, ze szponów zaciekłego wroga. Twoja podróż zmusi cię do stawienia czoła własnemu przeznaczeniu w obliczu nieuchronnej zagłady niesionej poprzez Ragnarök.

WALCZ NA ZUPEŁNIE NOWEJ ARENIE

Podejmij wyzwanie Walkirii i dowiedź swojej biegłości w walce i na arenie bitewnej. Rozszerzaj poziom trudności, żeby zdobywać cenniejsze nagrody, stawiając czoła tak nowym jak i znanym już przeciwnikom w serii śmiałych prób.