Atomic Heart Gra na Xbox Series X promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Atomic Heart Gra na Xbox Series X oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Atomic Heart - Gra na Xbox Series X
259.00
OleOle!
Atomic Heart Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
259.00
Media Expert
Atomic Heart - Gra na Xbox Series X
259.00
RTV EURO AGD
Atomic Heart Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
259.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Focus Home Interactive
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Przedsprzedaż. Planowana data premiery 21.02.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Witaj w utopijnym, pełnym cudów i doskonałości świecie, gdzie ludzie żyją w harmonii z wiernymi, pomocnymi robotami.

A przynajmniej tak było do tej pory. Na kilka dni przed premierą najnowszego systemu sterowania robotami sielankę może przerwać tylko katastrofa albo globalny spisek...

Dynamiczny postęp technologiczny i tajne eksperymenty doprowadziły do powstania zmutowanych istot, przerażających machin i mocarnych robotów, które zbuntowały się przeciw swym twórcom. Tylko ty możesz je powstrzymać i poznać wyidealizowany świat od podszewki.

Korzystaj ze zdolności bojowych swej eksperymentalnej rękawicy wspomaganej oraz arsenału mieczy i supernowoczesnych broni. Tocz zacięte, pełne eksplozji walki, adaptując swój fason do rozmaitych przeciwników. Wykorzystuj umiejętności, zasoby, elementy otoczenia i ulepszenia sprzętu, by pokonywać przeciwności losu i walczyć o zwycięstwo dobra nad złem.

Zamów grę Atomic Heart w przedsprzedaży i zdobądź nieszablonowe skórki na broń! Przemierzaj zwariowany otwarty świat gry i zmierz się z maszynami i mutantami, używając dwóch nieszablonowych skórek na topór i pistolet elektryczny.

Utopijny świat pełen szaleństwa i patosu

Krwawe, efektowne i karkołomne walki

Ogromne machiny i mutanci dysponujący różnorodnymi umiejętnościami i nowoczesną bronią

polepszanie arsenału i wyposażenia!