Call of Duty: Vanguard Gra Xbox Series KOCH MEDIA promocja 2022

Cena329.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Activision
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Zamów przed premierą,dostać wczesny dostęp do otwartej bety* Minęły lata, odkąd świat pogrążył się w największym i najbrutalniejszym w historii konflikcie zbrojnym, ale losy II wojny światowej zaczynają się odwracać.

Kilkoro wybranków musi wykonać misję, która może przechylić szalę zwycięstwa. Jedna z najszczególniej uznanych serii gier, Call of Duty powraca w nowej odsłonie, Call of Duty: Vanguard, w której gracze wezmą udział w globalnym konflikcie, wcielając się w bohaterów II wojny światowej, uwikłanych w wydarzenia, które skrzyżowały ich drogi.

Vanguard został opracowany przez Sledgehammer Games jako gra z wciągającą historią o grupie żołnierzy z różnych krajów i środowisk, którzy stają ramię w ramię, by odwrócić losy wojny i zostać jedną z pierwszych jednostek nazywanych dziś siłami specjalnymi.

Oto ich historia. Oto Call of Duty: Vanguard. Podążając śladami tych niestrudzonych żołnierzy, gracze wezmą udział w najważniejszych bitwach II wojny światowej i będą walczyć o zwycięstwo na frontach w Europie Wschodniej i Zachodniej, na Pacyfiku i w Afryce Północnej.

Czy to będzie starcie myśliwców nad wyspami Midway, obrona Stalingradu ze snajperską precyzją, desant nad Francją, czy przedzieranie się poprzez linie wroga w Afryce Północnej, kampania w Call of Duty: Vanguard pozwoli graczom przeżyć wciągające przygody bohaterów podczas konfliktu zbrojnego o nieprzeciętnej wcześniej skali i poznać wstrząsające opowieści tych, którzy odwrócili losy wojny i na za każdym razem zmienili bieg historii.

Poza kampanią globalny konflikt zbrojny ogarnia także inne części nieszablonowej zawartości, dostarczając wrażeń, między innymi, w ekscytujących trybach wieloosobowych i kooperacyjnych. Gracze stawią czoła zmieniającemu się obliczu wojny i dostaną szansę, żeby odegrać kluczową rolę w kultowej kampanii Call of Duty i zaistnieć w trybie wieloosobowym.

Będą również mieli okazję wykazać się odwagą, starając się odeprzeć niekończące się ataki nieumarłych w przerażającym trybie Zombie opracowanym poprzez Treyarch Studios. W Call of Duty: Vanguard pojawi się również po premierze nowa, niemająca sobie równych, integracja z Call of Duty: Warzone oferująca grę i postępy międzyplatformowe i międzygeneracyjne oraz całe dużo zaplanowanej, gratisowej zawartości, w tym: świeże mapy wieloosobowe, tryby, wydarzenia sezonowe, uroczystości i nie tylko.

Bitwy na tych frontach wpisały się na karty historii. Zwycięstwa nie byłyby możliwe bez taktyki. Pamięć o nich żyje dzięki odpowiedzialnym za nie bohaterom. Nadszedł czas, aby wcielić się w nich i podjąć największe wyzwanie, przed którym stanęła ludzkość.

Nadszedł czas, by podjąć walkę na każdym froncie.