Chorus Day One Edition Gra Xbox Series KOCH MEDIA (4020628674311) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Chorus Day One Edition Gra Xbox Series KOCH MEDIA (4020628674311) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Chorus - Edycja Day One Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
159.00
OleOle!
-1%
Chorus - Edycja Day One Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
159.00
RTV EURO AGD
Chorus Day One Edition Gra Xbox Series KOCH MEDIA
159.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Deep Silver
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Gra Xbox One/ Xbox Series X Chorus Day One Edition WCIEL SIĘ W NARĘ-niegdyś najmocniej zabójczą wojowniczkę Kręgu, teraz jego najistotniej poszukiwaną dezerterkę podczas misji zniszczenia mrocznego kultu, który ją stworzył.

Odblokuj niszczycielską broń i zdolności kontrolujące umysły w progresywnej strzelance kosmicznej. Wraz z Opuszczonym, świadomym myśliwcem, odkrywaj starożytne świątynie, włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji i wybierz się poza granice znanej nam rzeczywistości.PODRÓŻ KU ODKUPIENIU-Wciel się w Narę, asa myśliwskiego stawiającego czoła nawiedzającej przeszłości, w jej świadomym myśliwcu.

Wyprawa ku odkupieniu zabierze was na krańce wszechświata i poza granice rzeczywistości w walce o zjednoczony ruch oporu przeciw Kręgowi i jego przywódcy, wielkiemu Prorokowi.WYPRAWA POZA GRANICE VOID-Wkrocz w nowy mroczny, tajemniczy i skonfliktowany wszechświat.

Odkryj epickie miejsca, takie jak rozległe stacje kosmiczne czy dziwne stopnie egzystencji. Włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji od epickich rozmiarów kosmicznych przestrzeni po wąskie klarowne korytarze.

Chorus to połączenie skali i spektakularności eksploracji kosmicznych z dynamiczną akcją.JEDEN PILOT, JEDEN STATEK, JEDNA ŻYWA BROŃ-Zdobądź konkretne i różnorodne ulepszenia bojowe i broń. Ujarzmij nieszablonowe możliwości myśliwca i zdolności kontrolujące umysły, w tym pozasensoryczną percepcję, teleportację czy telekinezę i pokonaj olbrzymie hordy wrogów i przejmij ogromne okręty bojowe.

Łącz swoje moce i stań się prawdziwą żywą bronią.właściwości GRY: Włącz się w dynamiczną, szybką akcję wywodzącą się z klasycznych kosmicznych strzelanek. Walcz o zjednoczenie ruchu oporu przeciw Kręgowi i jego złowieszczemu przywódcy, sporemu Prorokowi.

Przewyższ hordy wrogich myśliwców, ogromne okręty bojowe i zagadkowe istoty Void uzbrojeniem, sprytem i strategią. Odzyskuj, udoskonalaj i korzystaj z niszczycielskiej broni oraz zdolności w emocjonujących bitwach kosmicznych w zerowej grawitacji.

Odkrywaj nowy mroczny, enigmatyczny i skonfliktowany wszechświat. Przemierzaj przestrzenie i stacje kosmiczne we perfekcyjnej oprawie graficznejnowej generacji w jakości 4K.