Days of doom (xone/xsx) marki Cenega promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Days of doom (xone/xsx) marki Cenega oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 84.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Days of Doom Gra na Xbox Series X / Xbox One
84.00
RTV EURO AGD
Days of Doom Gra na Xbox Series X / Xbox One
84.00
OleOle!

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Apokalipsa nie była końcem świata. Tylko tego, który znaliśmy. Wejdź do Days of Doom, postapokaliptycznego taktycznego roguelite RPG, który stawia przed graczami wyzwanie dotarcia do Sanktuarium, miejsca obietnicy i wytchnienia w świecie kolorowego chaosu.

początkując z niewielką grupą ocalałych, wytyczysz ścieżkę, aby dotrzeć do ostatecznego celu, napotykając zagrożenia, w tym zombie, najeźdźców, a nawet najeźdźców zombie! Po drodze będziesz musiał zrekrutować bandę bohaterów,bronić swoją rosnącą społeczność i walczyć o przetrwanie.

Odkrycie, jak najlepiej zastosować oryginalne zdolności każdego bohatera, jest kluczem do sukcesu w turowej walce Days of Doom. Atakuj Pyro na początku bitwy, ponieważ podpala on wrogów, zadając im długofalowe obrażenia. Następnie połącz Hydromancera i Thrashera w jeden-dwa nokautujące ciosy. Hydromancer może przygotować scenę przy pomocy dystansowego ataku wodnego, a następnie Thrasher może zapewnić szokującą niespodziankę mokrym wrogom. Przeciwności losu mogą wydawać się nie do pokonania, lecz jeśli strategicznie wykorzystasz zdolności swych bohaterów, ulepszysz ich i dodasz świeże zdolności po drodze, może ci się udać.

parametry gry:

  • przepięknie animowana, ręcznie rysowana grafika, która ożywia dziwaczną wizję postapokalipsy.
  • Osiem klas postaci, każda wyekwipowana w niepowtarzalne zdolności podstawowe i specjalne.
  • Tuzin przeciwników, od archetypowych zombie, przez zabójczych najeźdźców, po wybuchowe monstra i dwie zaskakująco brutalne walki z bossami.
  • Ponad 50 losowo pojawiających się wydarzeń, które przedstawiają scenariusze ryzyka i nagrody.
  • Ponad 70 przedmiotów i run do zebrania, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
  • Progresja Roguelite oznacza, iż podejścia nie będą takie same. Stale poprawiaj statystyki, takie jak rozmiar drużyny i szybkość gromadzenia zasobów, co pozwoli ci na zbliżenie się do celu z każdym podejściem.
  • Oryginalna orkiestrowa ścieżka dźwiękowa autorstwa Jelle Dittmar.