Disney Dreamlight Valley - Cozy Edition (XONE / XSX) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Disney Dreamlight Valley - Cozy Edition (XONE / XSX) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Disney Dreamlight Valley Cozy Edition Gra na Xbox Series X / Xbox One
229.00
RTV EURO AGD
Disney Dreamlight Valley Cozy Edition Gra na Xbox Series X / Xbox One
229.00
OleOle!

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition zawiera:

  • Wersja charakterystyczna gry Disney Dreamlight Valley
  • 1 z 6 wytwornych plakatów dwustronnych (do wyczerpania zapasów).
  • ekskluzywne naklejki Disney Dreamlight Valley (do wyczerpania zapasów).
  • ekskluzywny Sweter Cyfrowy z Wizerunkiem Kota Cheshire (noszony przedmiot w grze dla twojego awatara).
  • 5 luksusowe Skórki Towarzysza Zwierzęcia (skórki stworzeń w grze).
  • Domek Wiejski (skórka domu w grze).
  • 14 500 księżycowych kamieni (waluta w grze).

Odkryj świat pełen magii Disneya i Pixara! Poznawaj bogate historie, tworząc świetne sąsiedztwo obok postaci z Disneya i Pixara.

Disney Dreamlight Valley to połączenie symulacji życia i gry przygodowej, pełnej zadań, eksploracji i interesujących aktywności z udziałem przyjaciół z filmów Disneya i Pixara, starych i nowych.

Dreamlight Valley było niegdyś idylliczną krainą i miejscem, w którym postacie Disneya i Pixara żyły w zgodzie... Aż do Zapomnienia. W całej krainie wyrosły nocne ciernie i podzieliły cudowne wspomnienia związane z tym magicznym miejscem. Nie posiadając dokąd pójść, załamani mieszkańcy Dreamlight Valley wycofali się za zamknięte bramy Zamku Marzeń.

teraz to ty musisz odkryć historie tego świata i przywrócić magię w Dreamlight Valley!

Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition to elitarna oferta detaliczna Disney Dreamlight Valley, obejmująca pakiet naklejek, plakat kolekcjonerski, pełny dostęp do podstawowej wersji gry, a także luksusowe cyfrowe bonusy.

cechy:

Odkryj tajemnice Dreamlight Valley: Wyzwól Zamek Marzeń z uchwytu Zapomnienia i odblokuj nieszablonowe krainy renomowanych postaci Disneya i Pixara. Każda kraina to inne wyzwania, łamigłówki do rozwiązania i znajomi do sprowadzenia z powrotem do Dreamlight Valley. Uwolnij Zamek Marzeń od Zapomnienia i odblokuj krainy perfekcyjnych królowych i królów, takich jak Anna czy Simba. Każda kraina to wyjątkowe wyzwania i łamigłówki do rozwiązania w trakcie próby przywrócenia przyjaźni w Dreamlight Valley.

Zaczynasz przygodę w Dreamlight Valley, ale ta przygoda zabierze cię ku nieskończoności... I jeszcze dalej! Odkryj, co drzemie w Lesie Odwagi i zbadaj najgłębsze pieczary. Zmierz się z wyzwaniami kultowych bohaterów i łotrów ze światów Disneya i Pixara. Kto wie kogo, albo co, możesz odkryć.

Nawiąż przyjaźnie z postaciami Disneya i Pixara: Uprawiaj ogródek z WALL•E, gotuj z Remym albo wyluzuj się i idź na ryby z Goofym. Czy jest udoskonalony sposób na zbieranie, wytwarzanie i odbudowę Dreamlight Valley aniżeli zabawa ze znajomym? Od spektakularnych księżniczek po niegodziwych złoczyńców, każdy mieszkaniec Dreamlight Valley ma własny wątek fabularny, zadania i nagrody. Umawiaj się w powszednich miejscach spotkań i zaprzyjaźnij się z ulubionymi postaciami ze światów Disneya i Pixara.

Przywróć dawną chwałę Dreamlight Valley: Uwolnij Dreamlight Valley z uścisku Zapomnienia i przywróć jej dawną wielkość. Przy okazji przekształcisz ją tak, jak chcesz. W Dreamlight Valley możesz zbudować idealne otoczenie, które będzie tylko twoje. Zmień układ, dodaj zieleń i użyj tysięcy przedmiotów dekoracyjnych. Osiądziesz na plaży przy Vaianie, a może twoim sąsiadem na rynku będzie sam Buzz Astral?

Wyraź swój styl Disneya: Wyzwól w sobie wewnętrzną księżniczkę, złoczyńcę lub drania Disneya! Zbierz specyficzne stroje i udekoruj swój dom tysiącami fantastycznych komponentów. Użyj narzędzia dotyku magii, by stworzyć własne projekty z zastosowaniem nalepek Disneya i Pixara! Użyj kamery w grze i zrób sobie selfie o zachodzie słońca z Roszpunką, przygotuj coś pysznego z Remym albo po prostu daj się ponieść chwili.

Wciąż ewoluująca gra: Nowa zawartość oznacza,zawsze masz coś nowego do odkrycia. Spotkaj nowe postacie w Dreamlight Valley, sprawdź najnowsze kolekcje ciuchów i mebli w Sklepie Sknerusa i zaliczaj pełne wyzwań wydarzenia w grze! koniecznie regularnie wracaj do Dreamlight Valley, żeby odkrywać!