Cenega My little pony: a zephyr heights mystery pl (xone/xsx) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Cenega My little pony: a zephyr heights mystery pl (xone/xsx) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
My Little Pony: A Zephyr Heights Mystery Gra na Xbox Series X / Xbox One
179.90
RTV EURO AGD
My Little Pony: A Zephyr Heights Mystery Gra na Xbox Series X / Xbox One
179.90
OleOle!

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Osobliwa magia wywraca świat Equestrii do góry nogami. To od ciebie zależy, czy wyniesiesz magię przyjaźni na nowy poziom i wyruszysz na tajemniczą przygodę dla jednego lub dwóch kucyków.

Dzięki współpracy kucyków będziesz w stanie odkryć niestabilną magię, która zamienia telefony w pizzę, łamie prawa grawitacji i opryskuje wszystko kolorami. Wciel się w Sunny, Hitch, Izzy, Pipp, Zipp i Misty i wykorzystuj specjalne zdolności, by odkrywać Zefirowe Wzgórza. W tym ładnym podniebnym mieście możesz spotkać pegazy, znaleźć specjalne przedmioty kolekcjonerskie, a także zrobić fotografie swoim ulubionym kucom.

Nie zapominaj o nieprzeciętnej zabawie ze swoimi najkorzystniejszymi kucykami. Możesz grać w minigry, takie jak Sesja Zdjęciowa Pippa, Hitch na szlaku i wysyłka Smoothie Sunny. Dostępna jest w dodatku szafa pełna akcesoriów, dzięki którym możesz pochwalić się oryginalnym stylem.

Pora, by na Zefirowych Wzgórzach zapanował porządek!

atrybuty gry:

  • WSZYSTKIE KUCYKI W JEDNYM MIEJSCU – graj swoimi ulubionymi kucykami.
  • EKSPLORUJ KRÓLESTWO – uratuj Zefirowe Wzgórza.
  • GRAJ W TRYBIE KOOPERACJI – wyrusz na przygodę dla jednego lub dwóch graczy.
  • ZACHOWAJ fason – przypasuj wygląd swych kucyków za pomocą różnych akcesoriów.
  • CZEKA CIĘ niemało FRAJDY – przystępne są minigry, przedmioty kolekcjonerskie, fotografie i nie tylko!