Outcast 2 Xbox Series X / Xbox One promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Outcast 2 Xbox Series X / Xbox One oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Outcast A New Beginning Gra na Xbox Series X
259.00
RTV EURO AGD
Outcast A New Beginning Gra na Xbox Series X
259.00
OleOle!

Parametry

Producent:THQ Nordic
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

XSX Outcast 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa)

Dwadzieścia lat po tym, jak wielokrotnie nagradzana przygodowa gra akcji Outcast rozwinęła gatunek nieliniowych gier z otwartym światem, jej główny bohater powraca na planetę Adelpha w długo oczekiwanym sequelu. Zostaje wskrzeszony przez wszechmocnych Yodów i błyskawicznie orientuje się, że Talanie są zniewoleni, świat ogołocono z minimalistycznców, a przeszłość pana wiąże się z inwazją robotów. Raz jeszcze musi on spróbować ocalić planetę.

Twórcy pierwszego Outcasta wznowili współpracę, by wzbogacić jego fascynujący świat, zamieszkiwany jednocześnie przez niebezpieczne stworzenia, jak i poprzez Talan – istniejącą od zamierzchłych czasów rasę, której losy są od wydarzeń z pierwszej części gry nierozerwalnie splecione z losami Ziemi. Wcielasz się w Cuttera Slade’a, byłego amerykańskiego komandosa, którego cierpki humor nie zmienił się od lat dziewięćdziesiątych ani na jotę. Zmienił się jednak świat wokół bohatera – co wpłynie także na niego samego.

parametry GRY:

Aby ocalić Adelphę, będziesz:

- używać plecaka odrzutowego, by skakać, unikać ataków, szybować i prędko przemieszczać się po otwartym świecie gry;

- wiązać ze sobą dużo części, tworząc perfekcyjną broń do walki z najeźdźcami;

- w pełni kontrolować tempo nieliniowej opowieści;

- przemierzać świat bez granic, odkrywając świątynie oraz niebezpieczną faunę i florę;

- poznawać kulturę Talan, pomagając im w wyzwalaniu wiosek i uzyskując dostęp do pradawnych talańskich mocy wykorzystujących siły natury;

- podziwiać piękną, ręcznie wytworzoną planetę, słuchając fantastycznej ścieżki dźwiękowej skomponowanej poprzez Lenniego Moore’a, twórcę muzyki do pierwszej części.