Skull and bones - edycja premium gra na xbox series x marki Ubisoft promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Skull and bones - edycja premium gra na xbox series x marki Ubisoft oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Skull and Bones Edycja Premium Gra na Xbox Series X
329.00
RTV EURO AGD
-22%
Skull and Bones Edycja Premium Gra na Xbox Series X
329.00
OleOle!
Skull & Bones - Edycja Premium Gra XBOX SERIES X
415.53
Media Expert
Skull & Bones - Edycja Premium Gra XBOX SERIES X
421.25
Avans.pl
Skull & Bones - Edycja Premium Gra XBOX SERIES X
421.25
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

XSX Skull&Bones Edycja Premium Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.03.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Pod koniec XVII wieku pirackie opowieści o legendarnych przygodach przyciągnęły na morskie wody młodych wyrzutków z całego świata. W poszukiwaniu niewyobrażalnych fortun zwykli mężczyźni i kobiety udawali się daleko od domu. Uzbrojeni jedynie w instynkt przetrwania, ryzykowali wszystko, by zdobyć niezmierzone bogactwa.

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones™, zainspirowanego Oceanem Indyjskim w czasach złotego wieku piractwa, pokonując przeciwności losu i awansując z wyrzutka na okrytego złą sławą pirata. Buduj różnorodne oryginalne statki, aby przetrwać, rozwijać się i rządzić we wciągającym świecie, w którym co sezon pojawiają się świeże wyzwania i ulepszenia.

TWÓJ STATEK, TWÓJ fason

Stwórz i popłyń nawet 12 statkami różniącymi się prędkością, wytrzymałością, a także ładownością. Ruszaj do frontalnego ataku lub precyzyjnie namierzaj słabe punkty wroga. Każdy statek ma unikalne atuty, które umożliwiają dopasowanie go do własnych potrzeb, a co za tym idzie, własnego stylu gry.

BRUTALNA WALKA NA MORZU

Weź udział w emocjonujących bitwach morskich, ryzykując wszystko dla zdobycia największych nagród. Wyposaż się w niemało potężnych broni, takich jak armaty, moździerze, balisty, torpedy i inne, by pokonać inne statki i móc atakować forty. Korzystaj z narzędzi kapitana, takich jak szpiegowska luneta, która pozwoli odkrywać szlaki handlowe, bogate statki kupieckie by wypatrywać słabych punktów wroga.

PIEKŁO W RAJU

Od jałowych pustyń na wybrzeżach Afryki po bujne, tropikalne wyspy Indii Wschodnich - świat Skull and Bones™ kryje w sobie piękno do odkrycia. Naucz się wykorzystywać wiatr na swoją korzyść, trymując żagle,powiększyć prędkość. Stawiaj czoła nieprzewidywalnej wodzie, niebezpiecznym falom oraz mierz się ze śmiertelnie niebezpiecznymi dzikimi zwierzętami.

REPUTACJA TO POTĘGA

Zdobywaj sławę,udoskonalać swój sprzęt. Realizując różnorodne kontrakty od sprzedawców, lokalnych frakcji, a także królów, zyskasz dostęp do kolejnych zasobów i możliwości na drodze do zostania niesławnym piratem.

TWÓJ ŚWIAT, TWOJE ZASADY

Żegluj po Oceanie Indyjskim solo lub twórz grupy z maksymalnie dwoma przyjaciółmi lub graczami, których spotkasz na morzu. Jeśli chcesz podjąć uzupełniające wyzwanie, możesz włączyć tryb PvP, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami.

Edycja premium obejmuję: kolekcję Ballada o Krwawej Bones, dwie misje dodatkowe*, ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej** i żeton Przepustki Przemytnika.

*Aby odblokować dostęp do tych misji, musisz osiągnąć poziom niesławy: Bukanier.

**Wymagane połączenie z internetem. Cyfrowy katalog grafik oraz ścieżka dźwiękowa będą dostępne po premierze gry na oficjalnej stronie Skull and Bones: skullandbonesgame.com/digital-artbook