Skull and Bones Gra na Xbox Series X promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Skull and Bones Gra na Xbox Series X oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 176.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
UbiSoft Gra Xbox Series X Skull&Bones
176.00
Zadowolenie.pl
Skull and Bones Gra na Xbox Series X
209.00
RTV EURO AGD
Skull and Bones Gra na Xbox Series X
209.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

XSX Skull&Bones Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.03.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Pod koniec XVII wieku pirackie opowieści o legendarnych przygodach przyciągnęły na morskie wody młodych wyrzutków z całego świata. W poszukiwaniu niewyobrażalnych fortun zwykli mężczyźni i kobiety udawali się daleko od domu. Uzbrojeni jedynie w instynkt przetrwania, ryzykowali wszystko, aby zdobyć niezmierzone bogactwa.

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones™, natchnionego Oceanem Indyjskim w czasach złotego wieku piractwa, pokonując przeciwności losu i awansując z wyrzutka na okrytego złą sławą pirata. Buduj zróżnicowane oryginalne statki, aby przetrwać, rozwijać się i rządzić we wciągającym świecie, w którym co sezon pojawiają się świeże wyzwania i ulepszenia.

TWÓJ STATEK, TWÓJ fason

Stwórz i popłyń nawet 12 statkami różniącymi się prędkością, wytrzymałością i ładownością. Ruszaj do frontalnego ataku lub skrupulatnie namierzaj słabe punkty wroga. Każdy statek ma oryginalne zalety, które umożliwiają przypasowanie go do własnych potrzeb, a co za tym idzie, własnego stylu gry.

BRUTALNA WALKA NA MORZU

Weź udział w emocjonujących bitwach morskich, ryzykując wszystko dla zdobycia największych nagród. Wyposaż się w dużo potężnych broni, takich jak armaty, moździerze, balisty, torpedy i inne, by pokonać inne statki i móc atakować forty. Korzystaj z narzędzi kapitana, takich jak szpiegowska luneta, która pozwoli odkrywać szlaki handlowe, bogate statki kupieckie aby wypatrywać słabych punktów wroga.

PIEKŁO W RAJU

Od jałowych pustyń na wybrzeżach Afryki po bujne, tropikalne wyspy Indii Wschodnich - świat Skull and Bones™ kryje w sobie piękno do odkrycia. Naucz się wykorzystywać wiatr na swoją korzyść, trymując żagle,powiększyć szybkość. Stawiaj czoła nieprzewidywalnej wodzie, niebezpiecznym falom, a także mierz się ze śmiertelnie niebezpiecznymi dzikimi zwierzętami.

REPUTACJA TO POTĘGA

Zdobywaj sławę,polepszać swój sprzęt. Realizując przeróżne kontrakty od sprzedawców, lokalnych frakcji, a także królów, zyskasz dostęp do kolejnych zasobów i możliwości na drodze do zostania niesławnym piratem.

TWÓJ ŚWIAT, TWOJE ZASADY

Żegluj po Oceanie Indyjskim solo albo twórz grupy z maksymalnie dwoma przyjaciółmi albo graczami, których spotkasz na morzu. Jeśli chcesz podjąć dodatkowe wyzwanie, możesz włączyć tryb PvP, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami.

Bonusy przy zamówieniu przedpremierowym obejmują pakiet książęcego kompletu pełnomorskiego, który gromadzi strój niesławy i fajerwerki koronacyjne.