UbiSoft Gra XboxOne/Xbox Series X Rainbow Six Extraction (3307216145400) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem UbiSoft Gra XboxOne/Xbox Series X Rainbow Six Extraction (3307216145400) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
99.00
OleOle!
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
99.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:UbiSoft
Kategoria:Gry Xbox Series X

Opis

Aby zyskać zestaw Orbitalne zanikanie, zamów grę w przedsprzedaży. Komplet mieści uniform Orion dedykowany wyłącznie dla Finki i Liona, uniwersalne malowanie broni Odparowanie i ozdobę Lądownik.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, dedykowana dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać luksusową drużynę operatorów Rainbow Six, aby dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy enigmatyczne Archaiki. Wiedza, współpraca i adekwatna taktyka to najlepsza broń w tym starciu.

Funkcje

POPROWADŹ DO WALKI luksusowYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM albo WSPÓŁPRACY

Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy posiadają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na udoskonalenie jego statystyk oraz dostęp do nowego wyposażenia oraz atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE albo ŚMIERĆ

Walka będzie toczona na 12 unikatowych mapach, demonstrujących cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i skażenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z nieprzerwanie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym lepsze nagrody zdobędziesz, ale też tym pokaźniejsze zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i poprzez pewien czas nie będą przystępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, żeby odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM

Pasożyt zwany Chimerą, a także jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, aby dawał coraz pokaźniejszą przewagę Archaikom.

WSPÓLNE KORZYŚCI

Gra od początku obsługiwać będzie rozgrywkę i zapisy wspólne dla różnych platform. Zagraj w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, żeby odblokować całą listę 18 operatorów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, a gracze otrzymają elitarne zestawy kosmetyczne Zjednoczony Front w obu grach.*

* Wymaga grania w obie gry na tym samym koncie Ubisoft. Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Nie można wymienić na gotówkę. Obowiązują warunki i ograniczenia. Odwiedź FAQ: https://ubi.li/Cross-ownership, aby uzyskać szczegółowe dane.

CROSSPLAY W RAINBOW SIX EXTRACTION przystępnY JEST NA wszystkich PLATFORMACH: