Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN promocja 2022

Cena2699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie JEDMAR

Parametry

Producent:
Kategoria:Gwoździarki elektryczne

Opis

Gwoździarka akumulatorowa Milwaukee M18 FFN odznacza się dużą mocą, a także wysoką wydajnością pracy. Usprawnia prace dekarskie i ciesielskie, znajdując wykorzystanie dodatkowo w budownictwie szkieletowym. Jest narzędziem mistrzowskim, które nie wymaga zastosowania gazowych wkładów, co na dodatek obniża koszty eksploatacji.

na dodatek brak gazu wyklucza potrzebę częstego czyszczenia komory gazowej. Gwoździarka nie wytwarza ani dość typowego dla tego rodzaju sprzętów hałasu ani oparów gazu. Gwoździarka jest sprzętem akumulatorowym, zaopatrzonym w bezszczotkowy silnik i specjalny system napędu pneumatycznego.

Z pomocą tego urządzenia można wbijać gwoździe z łebkiem w profilu litery „D” o długości 50-90 mm. Objętość magazynka wynosi 51, a akumulatora 5,00 Ah. W komplecie walizka transportowa, 2 akumulatory 5 ah oraz ładowarkę.

Dlaczego warto? Gwoździarka beszczotkowa Milwaukee FFN Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN wbija około 2 gwoździ na sekundę. Regularnie podaje gwoździe, a także powoduje nad wyraz niski odrzut przy strzałach i jest bardzo cicha.

wspaniałe środowisko pracy dla tego narzędzia to temperatura z zakresu 0 do 40 poziomów Celsjusza, praca jest więc osiągalna choćby przy niskich temperaturach.