Meblemwm Kokon ogrodowy szary, fotel wiszący - sc-004 (9999001220450) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Meblemwm Kokon ogrodowy szary, fotel wiszący - sc-004 (9999001220450) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kokon ogrodowy szary, fotel wiszący - SC-004
899.00
MebleMWM
Kokon ogrodowy czarny, fotel wiszący - SC-004
899.00
MebleMWM

Parametry

Producent:MebleMWM
Kategoria:Hamaki i siedziska
Rodzaj siedzisko

Opis

Kokon ogrodowy szary

Kokon ogrodowy szary to doskonała huśtawka dla całej rodziny. Idealnie prezentuje i sprawuje się równocześnie w przestrzeni otwartej, jak i w środku domu. Kosz wiszący na jednostajnym stelażu wymaga od Ciebie jedynie podstawy, na której będzie można go poprawnie postawić. Towar ten daje chociaż i możliwość podwieszenie go pod sufitem, dzięki temu zajmuje nieco mniej miejsca. Kokon ogrodowy szary tego typu, to świetny mebel ogrodowo-domowy, który wszystkich domowników. Jego nieprzemijalna kolor z pewnością zgra się z kolorami pozostałych mebli ogrodowych.

Kokon ogrodowy szary nieprzeciętnie komponuje się także z wszelkimi meblami w salonie albo sypialni. Cudownie miękkie poduszki też odcień popielaty. Forma kokonu ogrodowego szarego jest wyśmienita i pomieści jedną osobę dorosłą lub dwoje dzieci. Wyjątkowo głębokie siedzisko i puszystość poduch zachęcają do relaksu. Kokon ogrodowy szary, to alternatywna dla hamaku. Wspaniałe rozwiązanie dla tych, którym do jego rozwieszenia brakuje drzew.

Kokon ogrodowy szary

Kokon ogrodowy szary został wyprodukowany z całkowitą skrupulatnością, a także precyzją. Wyjątkowość i stabilność zawdzięcza trafnie profilowanemu stalowemu stelażowi. Został on proszkowo pomalowany i jest dzięki temu odporny na czynniki pogodowe. Niepodatność na upały i niższe temperatury wykazuje także technorattan, z którego upleciony został kosz. Warto jednak ochronić metalowe części przed śniegiem czy deszczem.

W razie zabrudzenia, spokojnie możesz zdjąć poduszki i je wyprać. Świeżość i nowatorski zamysł twórczy plasują nasz kokon ogrodowy szary w gronie doskonałych produktów rodzinnych do ogrodu. Genialną jego cechą jest fakt, iż można kokon zawiesić pod sufitem w pomieszczeniu. Nie tylko jest on alternatywą dla hamaku, ale i dla huśtawki czy tzw. Bocianiego gniazda. Funkcja ta spodoba się zwłaszcza młodszym użytkownikom.

Kokon ogrodowy szary

Nasz kokon ogrodowy szary zapewni niesamowite doznania użytkownikom. Przeważnie pozwoli kompleksowo się zrelaksować np. Latem w ogrodzie, kiedy wrócisz zmęczony upałem z pracy. Nic, tylko usiąść w wygodnym kokonie i pobujać się na świeżym powietrzu z książką lub chłodną wodą z miętą. Bujanie rewelacyjnie relaksuje – co widać chociażby na przykładzie maluszków, które bujane i kołysane od razu się uspokajają i usypiają. Ta funkcja ma także zbawienny wpływ na dorosłych. Kokon ogrodowy szary to znakomite rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Naprawdę nie ma żadnych ograniczeń.

Model szary z szarymi miękkimi poduszkami idealnie odda klimat wiejskiego, ale i innowacyjnego ogrodu. Podobnie doskonale odświeży salon tradycyjny i nowoczesny. Nieprzeciętnie będzie się prezentował na patio i balkonie. Nadzwyczajny design uprzyjemni także nasz taras.