Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania, Grzegorz Szaffer promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania, Grzegorz Szaffer oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania w.2 Grzegorz Szaffer
13.29
MegaKsiazki.pl
Pokonałem nerwicę. historia mojego zmagania
16.19
TaniaKsiazka.pl
Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania
23.00
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Szaffer Grzegorz
Kategoria:Historia
ISBN 9788327717122
Oprawa miękka
Autor Grzegorz Szaffer
Wydawnictwo Wam
Ilość stron 208
Rok wydania 2019

Opis

Z pułapki nerwicy można się wydostać Gdy brałem do ręki nóż, by ukroić chleb, bałem się, że zaraz zranię siebie albo żonę – to była chyba najbardziej przykra ze złych myśli, które miałem – niestety, jest to kompletnie typowe dla nerwicy.

początkuje się niewinnie. Początkowo zmęczenie, problemy ze snem i chwiejne nastroje uznaje się za stany przejściowe. Później jednak niejednokrotnie dochodzą do nich takie objawy jak nieustające poczucie przytłoczenia i przymusu, ciągłe napięcie, napady duszności, kołatanie serca.

Dociera do nas, że sprawa jest naprawdę poważna i że może zdarzyć się coś, czego byśmy nie chcieli. Nie znajdujemy się jednak w sytuacji bez wyjścia. Grzegorz Szaffer udowadnia to, opowiadając o swoich zmaganiach z nerwicą.

To nie jest książka napisana poprzez zawodowego psychoterapeutę ani przez naukowca, twórcę teorii zaburzeń neurotycznych. To prawdziwa historia. Opowiedziana nie z pozycji zewnętrznego obserwatora, lecz z głębi własnego doświadczenia.

Bestseller! Prawie 20 tys. Sprzedanych egzemplarzy!