Brzoza ratuje w chorobie, Zbigniew T Nowak promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Brzoza ratuje w chorobie, Zbigniew T Nowak oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Brzoza ratuje w chorobie
21.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis
Brzoza ratuje w chorobie
23.45
Libristo.pl
Złota kolekcja ziół t.2 brzoza ratuje w chorobie
24.90
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Nowak Zbigniew T.
Kategoria:Hobby i poradniki
ISBN 9788365758071
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo Aromat Słowa
Ilość stron 128
Rok wydania 2018

Opis

Brzoza to drzewo szczególnie przychylne człowiekowi. Przez całe wieki przynosiła mu ulgę w wielu chorobach - niełatwych do leczenia. Dziś uznanie brzozy w medycynie wcale nie słabnie. Najnowsze wyniki badań naukowych potwierdzają niezbicie, że warto, a nawet trzeba leczyć się ascetyczncami pozyskiwanymi z tego drzewa.

Drogi Czytelniku - właśnie trzymasz w rękach kompletny, pierwszy na rynku księgarskim poradnik o wykorzystaniu brzozy równocześnie w medycynie, jak i kosmetyce naturalnej.

Książka ta zawiera zbiór cennych receptur na tanie i sprawne domowe specyfiki z brzozy, m. In. Na lek z czyru brzozowego o działaniu przeciwrakowym, zioła franciszkańskie na kamicę moczową i „kurację płuczącą" {pomocn|przydatn)ą w kamicy nerkowej, herbatkę oczyszczającą organizm z kwasu moczowego, maść na bolące stawy, tybetańską maść na ropiejące, trudno gojące sic rany czy krople przeciwtrądzikowe. Podpowiada także jak kurować się sokiem ściąganym z pni brzozy, jak przygotować z niej okład i kąpiel dla obrzękniętych, obolałych stóp i leczącą trądzik oraz łuszczycę, tonik zalecany przy łysieniu i łupieżu, płukankę na połysk włosów czy domowy szampon.
To książka, po którą - dla zachowania zdrowia i urody - sięga się przez cały rok.

Zbigniew T. Nowak - znawca roślin leczniczych, od 30 lat popularyzuje wiedzą z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Autor ponad 50 książek (w tym wielu bestsellerów), ponad 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Ekspert w popularnym programie „Pytanie na śniadanie" nadawanym w TVP2.