Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - de Barbaro Natalia - książka, oprawa broszurowa promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - de Barbaro Natalia - książka, oprawa broszurowa oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.53 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
czuła przewodniczka. kobieca droga do siebie
24.53
TaniaKsiazka.pl
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie
24.54
Empik
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie
36.09
Libristo.pl
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Natalia De Barbaro
39.99
OSMPower.pl

Parametry

Producent:Agora
Kategoria:Hobby i poradniki
ISBN 9788326836442
Oprawa broszurowa
Autor Natalia De Barbaro
Wydawnictwo Agora
Ilość stron 256
Rok wydania 2021

Opis

Czuła przewodniczka - jest też w Tobie!

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?". Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie.

Sięgnij w głąb siebie i dowiedz się:
  • Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają?
  • Czemu pracują ponad siły i minimalistycznie oceniają się za najmniejsze uchybienia?
  • J ak sprawić, żeby wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej aniżeli nakazy i wymagania kultury?

Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Nieprzeciętna lektura dla pań, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za niewiele radości.

Co mówią o książce inni:


Ile razy wątpiłam w swoją drogę, w swoją kobiecość, w swój talent? Ile razy schodziłam z mojej ścieżki życia, bo słuchałam innych, czułam się przymuszana, chciałam kogoś zadowolić, stawiałam cudze zapotrzebowania ponad własnymi? Ile razy płakałam z żalu, z bezsilności, ze złości? Tylko ja to wiem I Ty, Czytelniczko, również to wiesz o sobie, prawda? To nic złego, to normalne, opowiem Ci o sobie, byś mogła się przejrzeć we mnie jak w lustrze – mówi do nas Natalia de Barbaro w swej książce i prowadzi poprzez rozdziały o Potulnej, Królowej Śniegu i Męczennicy. Czuła Przewodniczka jest powrotem do Duszy, która wszystko wie i we wszystkim pomoże. Jeśli tak jak mnie drażnią cię już pomniki i ambony, daj się poprowadzić autorce. Ona idzie w głąb a nie do przodu i robi to z czułością, prawdziwie i mądrze.

- Magda Mołek, dziennikarka, prowadzi swój kanał z rozmowami na YouTubie „W moim stylu"


Dziękuję za tę książkę. Postawiła mnie do pionu. Uświadomiła mi, iż wszystkie tak się szczególnie staramy być genialnymi matkami, żonami, kochankami (pracownicami, organizatorkami – niepotrzebne skreślić). Boimy się, iż nie spełnimy pragnień innych. Szarpiemy się z życiem. Dość tego Kobiety Kochane! Odpuśćmy! Świat się nie zawali, gwarantuję. Najwyższa pora na czas dobroci dla siebie. Podążaj za Czułą Przewodniczką. Nie znasz? Mieszka w Tobie.

- Dorota Wellman