Odzyskaj swoje życie (2017) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Odzyskaj swoje życie (2017) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.13 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Odzyskaj swoje życie
25.13
TaniaKsiazka.pl
Odzyskaj swoje życie. Jak uwolnić się od przeszłości i nie pozwolić innym ludziom sobą sterować
29.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:eSPe
Kategoria:Hobby i poradniki
ISBN 9788374828154
Oprawa miękka
Autor Stephen Arterburn|David Stoop
Wydawnictwo eSPe
Ilość stron 272
Rok wydania 2017

Opis

Jeśli Twoja samoocena zależy od tego, co myślą i mówią o Tobie inni, a Ty sam czujesz, iż zaspokajasz czyjeś potrzeby i pragnienia; jeśli nieprzerwanie kontrolujesz otoczenie albo, przeciwnie, starasz się ulegać i ustępować – ta książka została napisana właśnie dla Ciebie!

Jej autorzy na przykładach z życia swojego i innych osób pokazują, iż ukrycie prawdziwego „ja" i rozwijanie fałszywej tożsamości jest reakcją na zranienia z dzieciństwa i wieku młodzieńczego. Radzą, jak odzyskać swoje życie, swoje emocje, swoje prawdziwe „ja". Uczą kontroli nad przeszłością, a także aktualnymi okolicznościami.

Książka, którą właśnie trzymasz w ręce, jest jedną z tych pozycji, której lektura może wpłynąć na Twoje dalsze życie, sposoby postrzegania relacji i sięgania po bliskość i wsparcie. Dotyka spraw nieprzystępnych: użycia, odrzucenia, zaniedbania i ich wpływu na postrzeganie siebie samego. Przedstawia, jak konflikt i napięcie pomiędzy tym, kim jestem, a tym, kim chcę, aby widział mnie świat, ma wpływ na to, jak żyjemy. Pozwala nam odróżnić prawdziwe „ja" od fałszywego. A wszystko to w biblijnym ujęciu! Ta książka stawia nas przed niezmiernie ważnym pytaniem: Czy moja przeszłość jest powodem, aby unikać życia, czy jest okazją i nową szansą, żeby spojrzeć w przyszłość z zaufaniem i wiarą? Gorąco polecam!

Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, trener, lider Wspólnoty Metanoia

W świecie po grzechu pierworodnym każdy człowiek podatny jest na zranienia. Część z nich bywa tak głęboka, iż wpływa na nasz sposób funkcjonowania w pracy i relacjach. Po nieprzystępnych doświadczeniach w życiu rodzinnym wiem, jak ważne jest przepracowanie tych wszelkich sytuacji. Autorzy tej książki zapraszają do wejścia na drogę uzdrowienia wewnętrznego z najkorzystniejszym Lekarzem – Jezusem. Nie czekaj, zacznij już dziś. Jest nowe, lepsze życie!

Rafał Cempel, autor książki „Bóg nie zna słowa «niemożliwe»"